دیبافت
خانه / پارچه فلامنت / بازار پارچه فلامنت ورزشی | قیمت روز انواع پارچه تریکو

بازار پارچه فلامنت ورزشی | قیمت روز انواع پارچه تریکو

بازار پارچه فلامنت ورزشی عرضه کننده انواع این پارچه در متراژ های مختلف می باشد. این مراکز فروش در نقاط مختلف کشور پراکنده هستند و به عرضه انواع پارچه می پردازند. با مراجعه به این واحد های فروش ضمن دریافت قیمت انواع پارچه می توان نمونه های مختلف را مشاهده نمود و به خرید در مقادیر مورد نیاز به صورت عمده و کلی یا به شکل جزئی اقدام کرد. فروش پارچه ورزشی در کشور به دلیل تقاضای زیاد برای این کالا در این بازار های بزرگ به شکل طاقه ای انجام می شود که فروش طاقه ای مختص واحد های تولیدی لباس ورزشی است. البسه ورزشی مناس گروه های سنی مختلف از کودک، نوجوان، جوان و میان سال را شامل می شود و به این سبب این تولیدی ها از رونق کسب و کار خوبی در این رشته برخوردارند.

بازار پارچه فلامنت ورزشی | قیمت روز انواع پارچه تریکو

پارچه فلامنت ورزشی چیست؟

پارچه فلامنت ورزشی چیست؟یکی از فعالیت هایی که امروزه بین عموم مردم رواج دارد، رفتن به سالن های ورزشی و انتخاب یک رشته ورزشی است. از این رو هر ورزشی نیازمند لباس های مخصوص به خود می باشد که از پارچه های مختلفی به این منظور استفاده می شود. 
فلامنت ورزشی نام گروهی از این منسوجات است که گزینه مناسبی برای دوخت لباس ورزشی می باشد پارچه لباس ورزشی باید سبک و راحت بوده و خاصیت کشسانی داشته باشد که فلامنت دارای این ویژگی ها می باشد.
در واقع فلامنت ها نوعی پارچه تریکو هستند که از مقاومت و دوام خوبی برخوردار می باشند. از طرفی در هنگام شستشو کیفیت خود را از دست نمی دهند و به راحتی شکل اولیه خود را به دست می آورند.

دیگر این که فلامنت ورزشی قابلیت چاپ طرح های مختلف را دارد و به راحتی می توان بر روی آن نقوش مختلف را با استفاده از ماشین آلات مناسب چاپ کرد.

کارخانه تولیدی انواع پارچه تریکو فلامنت ورزشی

کارخانه تولیدی انواع پارچه تریکو فلامنت ورزشیانواع پارچه فلامنت ورزشی مرغوب توسط کارخانجات تولیدی این رشته به بازار عرضه می شود. آنچه مسلم است در این کارخانجات نیروی انسانی به همراه ماشین آلات صنعتی کار طراحی و تولید این پارچه ها را به انجام می رسانند.

انواع پارچه پلی استر و فروش پارچه اعلا توسط این واحد های صنعتی به صورتی متری، کیلویی و طاقه ای انجام می شود و دارای متقاضیانی از سراسر ایران می باشد.

پارچه های ورزشی یکی از پر متقاضی ترین پارچه هاست که مراکز تولیدی لباس و کارگاه های مختلف آن را به صورت طاقه ای خریداری می کنند تا بدین وسیله به تولید و دوخت البسه ورزشی بپردازند.

ماشین آلات به کار رفته در این کارخانجات به صورت نیمه و تمام اتومات مشغول به کار می باشند و ظرفیت تولیدی کارخانه های نساجی با هم متفاوت می باشد.

قیمت روز پارچه تریکو فلامنت سوزنی

قیمت روز پارچه تریکو فلامنت سوزنیبا خرید اینترنتی پارچه می توان از قیمت روز انواع منسوجات مختلف ماند تریکو فلامنت سوزنی آگاه شد. دریافت اطلاعات قیمت پارچه گردباف به طور کلی با اهداف مختلفی صورت می گیرد که عبارتند از:

 • آگاهی از آخرین اخبار و رویداد های حوزه تریکو 
 • خرید پارچه گردباف به صورت عمده
 • خرید پارچه ارزان قیمت
 • معامله و خرید و فروش در سطح وسیع 

فروش پارچه ویسکوز و فلامنت سوزنی در برخی ایام سال افزایش می یابد. معمولا در آغاز هر فصل نیاز به لباس های جدید با ضخامت مختلف است که در این پارچه ها انواع مختلفی از آن مشاهده می شود. 

فلامنت لباسی برای تولید انواع البسه زنانه و مردانه و همچنین لباس های رو مانند لباس ورزشی مناسب می باشد. قیمت روز این کالا در صورت وارداتی بودن نخ و مواد اولیه آن با نرخ ارز ارتباط مستقیم دارد. در این صورت با افزایش نرخ ارز، قیمت این منسوجات نیز افزایش خواهد یافت.

مرجع خرید و فروش پارچه تریکو

مرجع خرید و فروش پارچه تریکوخرید و فروش پارچه تریکو به اشکال مختلفی صورت می گیرد. هر کدام از کانال های خرید و فروش مقادیر متفاوتی از این کالا را معامله می کنند. برخی از این کانال ها عبارتند از:

 • خرید و فروش عمده و کلی توسط تولید کننده یا عمده فروش
 • خرید و فروش در نمایندگی های سراسر کشور یا دیگر کشور های جهان
 • خرید و فروش اینترنتی و آنلاین
 • خرید و فروش در پارچه سرا ها و پاساژ هایی که به طور اختصاصی به فروش پارچه می پردازند.

راه های ارتباطی فوق، مهمترین کانال هایی هستند که از آن طریق می توان پارچه تریکو را تهیه نمود. تریکو به مصارف زیادی می رسد و یکی از پیشنهادات مناسب برای دوخت لباس راحتی و لباس داخل منزل مانند زیر پیراهنی می باشد.

پخش کلی پارچه های تریکو به بازار داخلی

پخش کلی پارچه های تریکو به بازار داخلی

پارچه های تریکو تولید شده در بازار های داخلی توسط سیستم های پخش به سراسر کشور توزیع می شوند. پخش این منسوجات با استفاده از شبکه پخش و توزیع کارخانه تولید کننده پارچه صورت می گیرد. 

یکی از موارد بسیار مهم در سیستم های پخش، انتخاب کانال های
بازایابی
 است. عادت ها و رفتار های خریدار و
مصرف کننده نهایی که تمایل به خرید یک کالای
خاص از طریق یک کانال خاص را دارند، تعیین کننده شیوه به کار رفته برای این منظور می باشد. 

پخش  کلی پارچه روندی است که صاحبان سرمایه و تاجران پارچه با آن آشنایی کامل دارند و با توجه به این امر به توزیع آن بین نقاط مختلف اقدام می نمایند. مهمترین نکاتی که در این بخش باید مد نظر قرار گیرد عبارتند از:

 • مشخص شدن بازار های هدف برای پخش و توزیع مناسب
 • مدیریت صحیح از طریق برنامه ریزی درست و هدفمند
 • پی گیری نظرات مشتریان و بازاریان از روند انجام کار و بررسی رضایت آنها
 • برنامه ریزی صحیح جهت رفع نواقص موجود و تقویت نقاط قوت

با به کار گیری این مراحل روند پخش پارچه می تواند رضایت مشتریان و مراکز دریافت کننده پارچه را تامین نماید که این امر از مهمترین نکات کاربردی این بخش می باشد.

فروشنده انواع پارچه پنبه لاکرا

فروشنده انواع پارچه پنبه لاکرا پارچه پنبه لاکرا نیز از گروه پارچه هایی مانند تریکو ست که دارای خاصیت کشسانی می باشد. فروشندگان این پارچه را می توان به گروه هایی با محدوده کاری متفاوت تقسیم بندی نمود. این گروه ها عبارتند از:

 • تولید کننده یا تولید کنندگان پارچه که صاحبان کارخانجات نساجی هستند.
 • عمده فروشان که با تولید کنندگان در ارتباط بوده و کالای تولیدی آنها را برای توزیع به خرده فروشان خریداری می نمایند.
 • تامین کنندگان که ممکن است به نوعی عمده فروش نیز باشند.
 • توزیع کنندگان که فروشندگانی هستند که سفارش خرید را از نقاط مختلف دریافت می دارند.
 • صاحبان پارچه فروشی ها یا قماش ها که خرده فروش پارچه می باشند.
 • تولیدی های لباس برای تهیه البسه گوناگون
 • افراد عادی که خریداران جزء بوده و به صورت متری به خرید پارچه می پردازند.
 • فروشندگان اینترنتی که به صورت آنلاین به فروش این کالا اقدام می کنند.

همان طور که بیان شد، دسته بندی و حوزه کاری هر کدام از موارد فوق تفاوت قابل ملاحظه ای با یکدیگر دارد و در هر کدام حجم متفاوتی از فروش عمده پارچه در آن صورت می گیرد.

مهمترین کاربرد های پارچه های فلامنت

مهمترین کاربرد های پارچه های فلامنتپارچه های فلامنت به دلیل ویژگی هایی که دارند یکی از بهترین پارچه های مناسب برای دوخت البسه با کاربری متفاوت می باشند. مثلا از این منسوجات می توان برای دوخت انواع سوییشرت و شلوار زنانه و مردانه استفاده کرد. 
تولید البسه ورزشی و گرمکن نیز با این پارچه ها در سطح وسیع صورت می گیرد و این بافته ها امروزه در حجم زیاد در کارخانجات تولید و در تولیدی ها به صورت لباس دوخته شکل می گیرد.

بنابراین کاربرد این پارچه ها متنوع است و به دلیل خصوصیات مثبتی که دارند می توانند برای تهیه انواع البسه مورد استفاده قرار گیرند. نرمی و لطافت، ثابت ماندن کیفیت پس از شستشو و قابلیت چاپ و استفاده رنگ های متنوع از جمله برخی خصوصیات این کالا می باشد.

ضخامت های گوناگون پارچه فلامنت به آن این ویژگی را بخشیده است که لباس هایی برای فصول مختلف سال تهیه کرد. 

انواع مارک های پارچه های تریکو فلامنت

انواع مارک های پارچه های تریکو فلامنتپارچه نیز مانند دیگر کالا های مورد استفاده انسان توسط شرکت های مختلف و با برند های گوناگونی تولید می شود که هر برند میزان فروش متفاوتی دارد.

ایران از جهت تولید پارچه در جایگاه خوبی قرار دارد و برخی استان های کشور در این زمینه توانسته اند کارخانجات زیادی را تاسیس نمایند. به طور حتم به تعداد کارخانجات نساجی، برند های تولید کننده پارچه نیز متفاوت می باشند. از این رو انواع مارک های پارچه تریکو فلامنت در بازار با نام های مختلف و فروش متفاوتی مواجه هستند. 

این برند ها در حال حاضر توانسته اند پاسخگوی نیاز داخل کشور به پارچه باشند و برخی از آنها دارای فعالیت های صادراتی به دیگر نقاط جهان نیز می باشند.

خرید بدون واسطه پارچه فلامنت از تولید کننده

خرید بدون واسطه پارچه فلامنت از تولید کننده

خرید پارچه دیور یا فلامنت از تولید کننده نوعی روش بدون واسطه است که مقرون به صرفه بوده و به دلیل حذف عوامل واسطه منجر به خریدی ارزان قیمت می شود. 

در خرید مستقیم واسطه های بین خریدار و
تولید کننده از بین رفته و موحب کاهش نهایی قیمت پارچه می شود. خرید های بدون واسطه راهی امن و مطمئن برای کسانی هستد که به صورت عمده فروشی در این کار مشغول به فعالیت می باشند. 

در خرید عمده به دلیل حجم زیاد، خریدار به دنبال آسان ترین و ارزان ترین روش ممکن برای خرید است تا بتواند پارچه را تهیه نموده و به این طریق قیمت نهایی آن را کاهش دهد. بنابراین یکی از مناسب ترین گزینه های ممکن خرید مستقیم و بدون واسطه از تولید کننده است که کلیه حلقه های زنجیر فروش در آن از جمله واسطه ها حذف شده و کالا به صورت مستقیم به دست خریدار می رسد.

 

صادرات پارچه های درجه یک ایرانی

صادرات پارچه های درجه یک ایرانی

آمار های منتشر شده از سوی سازمان های مربوطه نشان
دهنده افزایش صادرات پارچه درجه یک ایرانی در هر سال نسبت به سال های ماقبل خود بوده است. این روند سیر صعودی داشته و
ایران توانسته است با ارتقای کیفیت تولیدات خود قسمتی از بازار های جهانی را در انحصار خود گیرد.

خرید پارچه های بافت ایران در بازار های
بین المللی با آمار های متفاوتی همراه است و در فهرست وارد کنندگان، کشور عراق
از بزرگ ترین وارد کنندگان پارچه می باشد. 

تولید کنندگان این صنعت می توانند با اتخاذ راهکار های مناسب در این زمینه گام های جدی بردارند. برخی از این راهکار ها عبارتند از:

 • افزایش کیفیت پارچه
 • فروش با قیمت مناسب
 • بررسی نیاز بازار های هدف و تولید بر اساس آن نیاز
 • دریافت تسهیلات لازم برای توسعه کار تولیدی
 • بازاریابی موفق از طریق شرکت در نمایشگاه های بین المللی 
 • نوآوری و خلاقیت در طراحی نمونه های جدید مطابق با تغییرات سلیقه نسل جوان

به کار گیری این راهکار ها میزان صادرات را افزایش
داده و به دنبال آن اثرات مثبت اقتصادی صادرات پارچه در کشور به خوبی قابل ملاحظه خواهد بود.

نمایندگی فروش پارچه های خارجی در ایران

نمایندگی فروش پارچه های خارجی در ایران

نمایندگی ها مراکزی هستند که فروش تولیدات یک شرکت را در مراکز مختلف انجام می دهند. این نمایندگی ها از سوی شرکت های سازنده تاسیس شده و شامل نمایندگی های فروش تولیدات داخلی و نمایندگی های تولیدات خارجی می شوند. 
در این مراکز معمولا فردی به فروش این محصولات می پردازد. 
فرد مورد نظر متعهد به فروش تولیدات شرکت مربوطه در یک نقطه دیگر که می تواند خارج از کشور را نیز شامل شود، می شود. 
برخی از وظایف و کار هایی که در این دفاتر فروش انجام می شود عبارتند از:

 • ارسال
  کارشناسان بازاریابی به مناطق مختلف 
 • ارائه
  خدمات پس از فروش و ارسال رایگان در شهر های محل خرید
 • ارائه
  جدید ترین نمونه های تولید شده از طریق کاتالوگ شرکت
 • ارائه
  تخفیف های خوب برای خرید های بالا 
 • اعلام قیمت فروش پارچه دورو، قیمت فروش پارچه بافتنی و قیمت فروش پارچه پنبه

شرکت های خارجی با ارسال نمایندگانی برای فروش محصولات خود در دیگر کشور ها راهی برای افزایش تولید و در انحصار گرفتن بازار دیگر مناطق جهان را بر می گزینند.

بزرگترین پارچه سرای اینترنتی در کشور

بزرگترین پارچه سرای اینترنتی در کشور

سفارش
آنلاین پارچه یکی از بهترین روش های خرید برای کسانی است که فرصت مراجعه
حضوری را  به بازار پارچه ندارند. 

به این منظور آنها می توانند با اطمینان خاطر به بزرگ ترین پارچه سرای اینترنتی مراجعه نموده و در کمترین فاصله زمانی و تنها با چند
کلیک سفارش خرید خود را به ثبت نهایی برسانند
.

سایت های معتبری که به فروش پارچه می
پردازند، آن را بیمه نیز نموده و از این جهت به خریدار اطمینان لازم را برای خرید معتبر می دهند. با ثبت سفارش اینترنتی مقدار و نوع پارچه را می توان
مشخص نمود و آن را در مکان مورد نظر که ممکن است درب منزل یا واحد تولیدی باشد تحویل گرفت.

در این فروشگاه های اینترنتی انواع مختلفی از پارچه قابل خریداری است. در این مراکز همچنین قیمت خرید و اطلاعات کلی پارچه که ممکن است شامل تخفیف نیز شده باشد در معرض دید کاربران سایت قرار می گیرد. از جمله:

 • قیمت پارچه تریکو نوزادی
 • مراکز خرید پارچه تریکو و بازار های خرید پارچه پنبه
 • مقالات متعدد در زمینه صنعت تولید پارچه و تاریخچه آن
 • تصاویر پارچه های مختلف و قیمت آنها

با خرید آنلاین ضمن صرفه جویی در وقت می توان از مزایای فوق نیز بهره مند شد.

جهت خرید و فروش انواع پارچه تریکو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129726698
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: kh.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پارچه فلامنت سوزنی ورزشی درجه یک | عرضه عمده انواع پارچه

قیمت یک عامل بسیار مهم در روند خرید برای مشتری ها می باشد. به همین دلیل هم خریدار ها همواره به دنبال یافتن راه هایی هستند که با استفاده از آن ها بتوانند محصول ه

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید