دیبافت
خانه / پارچه شلوار اسلش / خرید و فروش پارچه شلوار اسلش | کارخانه تولیدی پارچه در ایران

خرید و فروش پارچه شلوار اسلش | کارخانه تولیدی پارچه در ایران

خرید و فروش پارچه شلوار اسلش به صورت عمده و جزئی از جانب مراجع مختلفی انجام می شود. در ایران، کارخانه های تولیدی پارچه این محصول را از نخ های مخصوصی بافته و سپس وارد بازار می نماید. تولید پارچه اسلش نیز در رنگ بندی ها و طرح های متفاوتی صورت می گیرد. این گونه از کالا، در صنعت تولید پوشاک از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. می توان آن را از سایت های اینترنتی گوناگونی که در فضای مجازی فعالیت می نمایند هم تهیه کرد. پارچه های اسلش، نوع خاصی از محصول به شمار می روند. 

خرید و فروش پارچه شلوار اسلش | کارخانه تولیدی پارچه در ایران

کارخانه های تولیدی انواع پارچه در ایران

کارخانه های تولیدی انواع پارچه در ایرانکارخانه های مختلفی در ایران وجود دارند که انواع پارچه را تولید می نمایند. این کارخانه با استفاده از نخ های متفاوتی، محصولات خود را بافته و سپس به شکل توپی، طاقه ای و کیلویی به بازار عرضه می دارند. بیشتر کارخانه های تولید کننده پارچه ها در انواع گوناگون در کشورمان، به وسیله نمایندگی هایی که دارند، کالای شان را به فروش می گذارند. آنان سعی می نمایند تا محصولاتی را که ارائه می دهند، تنوع بیشتری داشته باشد و در همین حال کیفیت های شان هم با هم دیگر فرق کند تا همه بتوانند آن را بخرند.

در هر حال، این کارخانه جات، پارچه هایی را زیر نام های مختلفی می بافند که ما در بازار به راحتی می توانیم به آنان دسترسی داشته داشته باشیم. این پارچه ها عبارتند از: 

 • انواع تریکو 
 • پارچه های ژرژت 
 • پارچه های تترون 
 • پارچه های ترگال 
 • پارچه های مخمل 
 • پارچه مولینه 
 • و غیره 

مرجع خرید و فروش پارچه در کشور

مرجع خرید و فروش پارچه در کشورمراجع مختلفی در ایران هستند که در کار خرید و فروش پارچه ها در انواع گوناگونی می باشند. از این جمله می شود به تولیدی پارچه اسلش و سایر پارچه های دیگر اشاره کرد. این تولیدی ها مرجع اصلی می باشند و محصولات خود را عمدتاً به شکل کلی وارد بازار کرده و به طرق متفاوتی در دسترس مصرف کنندگان اصلی می رسانند. 

در پهلوی کارخانه جات، شعبی که این شرکت ها ایجاد کرده اند هم دیگر مرجع خرید و فروش اند. آنان به نوع عمده فروشی پارچه هم به شمار می روند و یکی از بهترین گزینه ها برای تهیه یک پارچه مرغوب و خوب می باشند. در هر صورت، می توان از این مراجع لیست قیمت پارچه را نیز به دست آورد. گفتنی است که قیمت پارچه نخی با قیمت عمده پارچه پلی استر تفاوت هایی دارد که با مراجعه به فروشندگان، می توان به آسانی نرخ های جدید را به دست آورد و همچنین در صورت نیاز، اقدام به تهیه آن نمود. 

با همه این ها، یکی از مراجع دیگری که در آن به شکل گسترده ای داد و ستد پارچه صورت می گیرد، اینترنت می باشد. سایت های زیادی در چند سال اخیر در این حوزه ایجاد شده اند که برخی از آنان از جانب خود شرکت های تولیدی و وارداتی طراحی و راه اندازی گردیده اند. می توان با مراجعه به آنان هم به شکل عمده و جزئی پارچه ها را خرید. 

عرضه عمده پارچه های شلواری اسلش

عرضه عمده پارچه های شلواری اسلشبرای کسانی که قصد دارند خرید پارچه اسلش شلواری را به صورت عمده انجام دهند، توصیه می شود که به مراجع اصلی سر بزنند. این مراجع می توانند شرکت هایی باشند که در کار بافت این کالا هستند و یا گروه های تجاری مختلفی که کالا را از سایر کشورهای دیگر وارد کرده و به اشکال متفاوتی در اختیار خریداران عمده می رسانند. 

عرضه عمده پارچه های شلوای اسلش، در تنوع بالایی انجام می شود. این گونه از محصول در چند سال گذشته، از فروش خوبی برخوردار بوده است؛ زیرا که با آن شلوارهای رنگارنگ اسپرت و حتی مناسب برای بیرون تولید می نمایند. بیشتر کسانی که در کار خرید عمده این گونه از پارچه می باشند، تولیدی های پوشاک و همچنین فروشندگان جزئی در مراکز خرید و فروش پارچه می باشند. آن ها به عرضه کنندگان اصلی مراجعه می کنند و خرید شان را انجام می دهند. فروش عمده پارچه به طرق گوناگونی صورت می گیرد. 

از سویی، بیشتر عرضه کنندگان عمده این گونه از کالا، محصولات خود را در حال حاضر، بیشتر از طریق اینترنت و کانال هایی که در فضای مجازی وجود دارند، به فروش می گذارند. به این طریق هم فروشنده می تواند سود خوبی ببرد و هم این که خریدار، به سادگی قادر خواهد بود که پارچه خوب و ارزان را تهیه نماید. 

مشخصات و ویژگی های پارچه های اسلش

مشخصات و ویژگی های پارچه های اسلشپارچه های اسلش کارایی بالایی دارند و بیشتر از آنان لباس های گرم به ویژه شلوارهایی که بیشتر اسپرت مانند هستند، تولید می گردد. این نوع از محصول را از نخ های متفاوتی تولید می شود که همین مسئله باعث گردیده تا محصولاتی که از آن دوخته می گردد، در فصول متفاوتی قابل استفاده باشد. هم اکنون، یکی از جنس های پر فروش همین اسلش است که در بسیاری از فروشگاه های پارچه، عرضه می گردد. قابل ذکر است که این کالا از تنوع رنگ و طرح بسیار بالایی نیز برخوردار می باشد. 

در هر حال، از جمله مشخصات و ویژگی های این پارچه می توان به این اشاره کرد که از جنس های مختلفی تولید می شوند. آنان را می توان این گونه معرفی نمود: 

 • پارچه های تولید شده از ترکیب پلی استر و کتان 
 • پارچه های تولید شده از ترکیب کتان و پنبه 
 • پارچه های کنفی بافته شده از الیاف گیاهی 
 • پارچه هایی از الیاف حیوانی مانند پشم 

آشنایی با مهمترین کاربرد های پارچه اسلش

آشنایی با مهمترین کاربرد های پارچه اسلشاز پارچه های اسلش، عموماً شلوار تولید می نمایند. البته گرم کن های ویژه را هم از می دوزند؛ پس به نوعی پارچه لباس ورزشی هم گفته می شود. شاید شما هم در بازار به کسانی برخورده اید که شلوارهای اسپرت را در فصول گرم و سرد به پا می کنند، اکثر این شلوارها از جنس اسلش می باشد. این گونه از محصول بیشتر گرم می باشند. 

البته، در گذشته از آن در خانه و یا محیط های ورزشی استفاده می شد؛ ولی رفته رفته جای خود را در بیرون هم باز کرد. یکی از خصوصیات این نوع از پارچه ها این است که محدودیت سنی ندارد و در عین حال، می شود آن را به خوبی با کفش و سایر لباس های دیگر ست کرد و یک دست لباس شیک و مناسب را با نرخ ارزان تهیه نمود. 

در هر صورت می توان از این نوع پارچه در تولید انواع پوشاک مردانه، زنانه و بچه گانه استفاده کرد و از آن در مدل ها و طرح های متفاوتی، البسه را دوخت و در فصول متفاوتی هم از آن کار گرفت. این پارچه همان گونه که در بالا هم به آن اشاره کردیم از جنس های نخ متفاوتی تولید شده است که همین باعث تنوع بالای آن گردیده است. 

می توان با مراجعه به مراکز فروش پارچه طرحدار و ساده، نوع خوب و اصل این کالا را تهیه کرد و از آن بهترین شلوارهای ورزشی و راحتی را دوخت و به پا کرد. 

آخرین قیمت پارچه شلوار اسلش در بازار

آخرین قیمت پارچه شلوار اسلش در بازاربرای تهیه قیمت تازه پارچه شلوار اسلش، نیاز است که به مراجع مختلفی سر بزنید. برای نمونه گزینه مناسب در این راستا، مراجعه به بازار قماش می باشد. در این بازارها قیمت انواع پارچه را می شود به دست آورد. آن ها در کار فروش پارچه ورزشی و رسمی می باشند و به همین سبب است که آخرین قیمت ها را به خوبی می دانند. 

اما از طریق اینترنت هم می شود قیمت های پارچه های شلواری اسلش را تهیه کرد. بیشتر فروشندگان مجازی، این نوع از محصول را عرضه می دارند. در این بخش باید توضیحات جانبی دیگری هم ارائه کرد. در خصوص ارزش گذاری پارچه، شرکت های تولید کننده نقش تعیین کننده را ایفاء می کنند. در کنار این شرکت های وارداتی هم خود نقش بارزی در نرخ گذاری دارند. این تعیین قیمت را بر اساس کیفیت پارچه، نوع خرید، برند تولید کننده و همچنین عرض و گرماژ پارچه انجام می دهند. 

با همه این ها، برای به دست آوردن قیمت پارچه گردباف که اسلش هم جزئی از این خانواده می باشد، باید به فروشگاه ها پارچه فروشی حضوری و غیر حضوری سر زد. از این فروشگاه های خرید پارچه پنبه ای اسلش و خرید پارچه دیور هم امکان پذیر می باشد. 

خریدار انواع پارچه ارزان قیمت

خریدار انواع پارچه ارزان قیمتاغلب کسانی که تصمیم دارند پارچه ای را تهیه کنند، به دنبال این هستند تا نوع ارزان قیمت محصول را به دست آورند. آنان برای همین به مراجع خاصی سر می زنند و یا این که در بازار به گشت و گذار بیشتری می پردازند تا بتوانند، پارچه فروشی های ارزان فروش را پیدا کرده و کالای مورد نیاز خود را به دست آورند. 

باید گفت، خرید پارچه ارزان به این معنی نمی باشد که شما محصولی نا مرغوب را به دست آورید، بلکه می شود به عرضه کنندگانی سر زد که کالاهای خوب و با کیفیت را با نرخ های مناسبی در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. از طرق گوناگونی می شود خرید پارچه ملانژ، تترون، ساتن، حریر و غیره را با بهترین قیمت به دست آورد. 

خلاصه این که راه های متفاوتی را می توان در پیش گرفت تا بهترین و مرغوب ترین پارچه را با قیمت های بسیار ارزان و خوب تهیه کرد. 

فروش مستقیم پارچه از کارخانه

فروش مستقیم پارچه از کارخانهشرکت هایی که در کار تولید انواع پارچه می باشند، محصولات خود را امروزه به صورت مستقیم وارد بازار می نمایند. آن ها به وسیله دفاتر فروش و همچنین شعبی که در جای جای ایران تأسیس نموده اند، کالای خود را بدون این که واسطه ای در میان باشد، به مشتریان شان عرضه می دارند. 

در سال های نه چندان دور، بیشتر این واسطه ها بودند که کالا را از کارخانه تهیه کرده و سپس به فروش می گذاشتند. این کار سبب می شد که گاهی شاهد گرانی کالا شویم. اما با فروش مستقیم پارچه از کارخانه، دیگر این تکانه های قیمت را مشاهده نمی کنیم. 

در هر صورت، فروش مستقیم هم به سود مشتریان است که می توانند با نرخ های مناسب پارچه های مرغوب را تهیه کنند و هم به نفع فروشنده که با سود بیشتری کالایش را می فروشد. 

وب سایت رسمی فروش پارچه در ایران

وب سایت رسمی فروش پارچه در ایراندر این مطلب به این مسئله اشاره شد که یکی از راه های عرضه پارچه در ایران، اینترنت می باشد. اغلب شرکت های تولید کننده و بازرگانی، در حال حاضر، وب سایت های گوناگونی را راه اندازی کرده اند که از این طریق به صورت رسمی محصولات خود را به فروش می گذارند. 

شما هم اگر می خواهید که به راحتی خرید پارچه را در تنوع بالا و کیفیت عالی انجام دهید، توصیه می نماییم که به این سایت های رسمی سر زده و سفارش خود را ارائه دهید. در این فروشگاه های آنلاین، پارچه های گوناگونی عرضه می شوند. 

فروش اینترنتی پارچه اسلش سنگ شور

فروش اینترنتی پارچه اسلش سنگ شورپارچه های اسلش سنگ شور شده را بسیاری از فروشندگان از طریق اینترنت در دسترس مشتریان خود قرار می دهند. 

خرید و فروش از این طریق، هم ساده است و هم این که بسیار نظر اقتصادی به صرفه می باشد. در کنار این، مزیت های دیگری هم مراجعه به وب سایت های معتبر دارد که از آن جمله می شود به تنوع بالا جنس و همچنین به دست آوردن کالا بدون این که دغدغه حمل آن را داشته باشیم، اشاره کرد. 

از طرفی، فروشگاه های آنلاین در هر ساعتی از شبانه روز باز هستند و فروش پارچه های اسلش سنگ شور شده را انجام می دهند. 

انواع مارک های پارچه اسلش در بازار

انواع مارک های پارچه اسلش در بازاراگر سری به بازار بزنید، متوجه می شوید که پارچه های اسلش را برندهای گوناگونی تولید می نمایند. طبعاً مارک هایی که معروف می باشند، محصولات خود را با بهترین کیفیت روانه بازار می نمایند. 

باید در این جا متذکر شد که برندهای نام آشنا نکات زیر را در نظر می گیرند و محصولات خود را عرضه می دارند: 

 • کیفیت نخ پارچه 
 • عرض پارچه 
 • گرماژ پارچه 
 • طرح و رنگ محصول 
 • و سایر موارد دیگر 

سفارش عمده و جزئی انواع پارچه های اسلش

سفارش عمده و جزئی انواع پارچه های اسلشبرای سفارش کلی و جزئی انواع پارچه هایی که به اسلش نام آشنا هستند، می توان به مراجع مختلفی سر زد. در این مطلب بارها به این موضوع اشاره کردیم و راه کار های مختلفی را نیز برای تان معرفی نمودیم. 

در کل، سفارش کلی را می شود به کارخانه جات و شرکت هایی که در کار واردات این محصول می باشند ارائه داد و برای سفارش جزئی پارچه های اسلش می شود به نمایندگی های این شرکت ها و یا فروشگاه هایی که در سطح شهر فعالیت می کنند، سر زد. 

این نوع از کالا، در تنوع رنگ و طرح زیادی ارائه می شود و همین طور، دارای کیفیت های مختلفی هم است که بر می گردد به نوع نخی که برای تولید و بافت آن به کار رفته است. 

جهت خرید و فروش انواع پارچه تریکو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129726698
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: kh.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه پارچه شلوار اسلش

شلوار اسلش در دیدگاه قدیمی همان شلوار ورزشی نامیده می شود و  دارای تنوع مدلی زیادی است . استفاده از شلوار اسلش محدودیت سنی خاصی ندارد و در هر سنی می توان استفاد

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید