دیبافت
خانه / پارچه ویسکوز ریون / سفارش پارچه ی ویسکوز ریون مانتویی

سفارش پارچه ی ویسکوز ریون مانتویی

جهت سفارش پارچه ی ویسکوز ریون مانتویی مشتریان می توانند به دو روش اقدام نمایند. این دو روش عبارتند از : سفارش مستقیم و مراجعه حضوری جهت تامین پارچه و سفارش غیر مستقیم و آنلاین. روش دوم روش مقرون به صرفه تری بوده و مشتریان به راحتی می‌توانند پس از اینکه پارچه را در وب‌سایت‌های گوناگون از نظر قیمت و کیفیت بررسی کردند، اقدام به سفارش آن نمایند.

سفارش پارچه ی ویسکوز ریون مانتویی

آشنایی با الیاف طبیعی پارچه ریون

آشنایی با الیاف طبیعی پارچه ریون

پارچه ریون پارچه ای است که در خیاطی از آن استفاده های بسیار زیادی می شود. این نوع پارچه به عنوان مناسب ترین پارچه جهت دوخت مانتو به شمار می رود و رنگ ها و طرح های مختلفی از آن در بازار موجود است.

این نوع پارچه از الیاف طبیعی به دست می‌آید که این الیاف از حیوانات و گیاهان گوناگون تهیه می شود. برخی از الیاف طبیعی که در ساخت پارچه ریون مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از : پشم، پنبه و ابریشم .

نکته‌ای که در این میان وجود دارد این است که از تمام محصولات طبیعی که دارای سلولز هستند می توان جهت تولید این نوع پارچه ها استفاده کرد. عموماً از تفاله نیشکر، چوب و گندم در تهیه و ساخت الیاف این نوع پارچه ها استفاده می شود.

بعد از اینکه این مواد تهیه شد، آنها را داخل یک قالب خمیر می ریزند و با افزودن برخی از مواد ناخالص به آن، توسط دستگاه رشته ساز این مواد تبدیل به الیاف می‌شوند.

به دلیل اینکه در تهیه پارچه ریون از الیاف طبیعی استفاده شده است، این نوع پارچه دارای لطافت بسیار زیادی می باشد. در نتجه کسانی که بدن حساسی دارند و به راحتی با استفاده از پارچه های مصنوعی دچار خارش و آلرژی می گردند، می‌توانند اقدام به تهیه لباسهایی نمایند که در تهیه و تولید آنها از پارچه ویسکوز کبریتی با الیاف طبیعی استفاده شده است.

پخش عمده پارچه ی ویسکوز کبریتی

پخش عمده پارچه ی ویسکوز کبریتی

پخش پارچه ی ویسکوز توسط فروشنده ها و نمایندگی های بسیاری در سطح بازار صورت می پذیرد. هر یک از این فروشندگان و نماینده‌ها در شهرهای مختلفی اقدام به فعالیت می‌کنند و مشتریان می‌توانند جهت خرید پارچه ویسکوز به صورت عمده، به هر یک از این نمایندگی ها مراجعه نمایند.

البته به دلیل اینکه فروشنده ها دوست دارند که کار خود را گسترش دهند و مشتریان بیشتری را به خود جذب کنند، با طراحی وب سایت ها و پیچ های اینستاگرامی سعی در جذب مشتری های بیشتری از دیگر شهرها نموده اند.

به این صورت که این فروشندگان با تهیه عکسها و کاتالوگ هایی از پارچه هایشان و قرار دادن آنها در وب سایتشان و نیز قرار دادن قیمت این محصول می ‌توانند با تبلیغات گسترده ای که در دنیای مجازی صورت می گیرد، وب سایت خود را تبلیغ نموده و به این صورت از دیگر شهرها مشتری برای خود جذب نمایند. این امر موجب می‌شود که فروشندگان این نوع کالا سودآوری دو چندانی برای خود به دست آورند و به راحتی اقدام به گسترش کسب و کار خود نمایندو

جهت خرید و فروش انواع پارچه تریکو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129726698
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: kh.dibaft@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید