دیبافت
خانه / پارچه ویسکوز لاکرا / صادرات پارچه ویسکوز تیپ لاکرا | لیست قیمت انواع پارچه

صادرات پارچه ویسکوز تیپ لاکرا | لیست قیمت انواع پارچه

صادرات پارچه ویسکوز تیپ لاکرا، به کشورهای مختلفی انجام می شود. این گونه از محصول خریداران خارجی بسیاری دارد و شرکت های گوناگونی نیز این کالا را صادر می نمایند. در همین حال، شرکت های تولید کننده زیادی در ایران وجود دارند که این نوع از پارچه را بافته و سپس روانه بازارهای داخلی و خارجی می کنند. اما اگر می خواهید که تازه ترین لیست قیمت انواع پارچه را به دست آورید و یا این که از چگونگی ساخت، عرضه و در همین حال کاربرد آن ها مطلع شوید، مطلب حاضر را مطالعه نمایید. 

صادرات پارچه ویسکوز تیپ لاکرا | لیست قیمت انواع پارچه

کارخانه تولیدی انواع پارچه در کشور

کارخانه تولیدی انواع پارچه در کشورکارخانه هایی که در کار تولید پارچه ها در انواع مختلفی می باشند، محصولات شان را از دو مواد اولیه اصلی می بافند و عرضه می کنند. آنان از نخ های طبیعی و مصنوعی در این خصوص استفاده می نمایند. قابل ذکر است که پارچه هایی که از جنس پنبه، پشم و غیره تولید می شوند، کاملاً طبیعی و در همین حال بسیار کاربردی می باشند. 

همچنین نمی توان از این مسئله نیز چشم پوشی نمود که نخ های مصنوعی به کار رفته در تولید پارچه ها هم از کیفیت خوبی برخوردار می باشند. در همین حال، برخی از کارخانه جات نساجی، از نخ های ترکیبی برای ساخت و بافت انواع پارچه استفاده می کنند که به برآیند و نتیجه آن، محصولاتی با کیفیت ها و طرح ها گوناگونی است که ما در بازار به وفور با آن بر می خوریم. در هر حال، کارخانه تولیدی انواع پارچه در کشور، برای این بتواند محصول خود را به فروش رساند آن را به سر تا سر ایران توزیع می نماید. 

آن ها پارچه گردباف ساده و طرح دار، پارچه تریکو نخی، پارچه تیپ لاکرا، پارچه لباس ورزشی و غیره را تولید می نمایند و به بازار عرضه می دارند. اگر تصمیم دارید که بهترین برندهای تولیدی را به دست آورید، نیاز است که به شعب و یا وب سایت های رسمی این کارخانه ها سر بزنید. به این ترتیب، محصولی با کیفیت را تهیه خواهید نمود. 

مرکز فروش بهترین پارچه های ایرانی

مرکز فروش بهترین پارچه های ایرانیدر هر شهری بازارهایی وجود دارد که به آن به اصطلاح قماش می گویند. در این مراکز، فروشندگان متعددی فعالیت می کنند که هر گونه پارچه ایرانی را عرضه می دارند. شما می توانید خرید پارچه ارزان تولید شده در کشورمان را از آنان تهیه نمایید و در اموری که به آن نیاز دارید، مورد استفاده قرار دهید. گفتنی است که در این گونه از مراکز نیز نوع خوب و مرغوب و در همین حال کم کیفیت کالا عرضه می شود که اگر به فروشندگان معتبر سر بزنید، قادر خواهید بود که بهترین پارچه تولید شده را بخرید. 

پارچه های ایرانی عرضه شده در بازار را در طرح ها، رنگ بندی ها، برندها، ابعاد، گرماژ و کیفیت های متنوعی می توان از می توان یافت و اقدام به خرید کلی و جزئی آن نمود. در سال های اخیر، فروش پارچه ورزشی و سایر محصولات دیگر، از طریق اینترنت نیز انجام می شود که داد و ستد را بسیار راحت کرده اند. فروش عمده پارچه هم از این طریق صورت گرفته که بیشتر مشتریان به این سایت ها جهت تأمین پارچه مورد نیاز خود، مراجعه کرده و آن را در هر شهری که باشند به آسانی خریداری می کنند. 

در هر صورت، مراکز فروش بهترین پارچه های ایرانی را در هر منطقه از کشور می شود به آسانی پیدا نمود و انواع پارچه ویسکوز ملانژ و پارچه پلی استر را تهیه کرد. 

قیمت عمده پارچه تریکو ویسکوز کشی

قیمت عمده پارچه تریکو ویسکوز کشیبرای به دست آوردن جدید ترین قیمت عمده پارچه تریکو ویسکوز کشی، نیاز است که به مراجع اصلی آن سر بزنید. این مراجع، کارخانه های تولیدی، شرکت های بازرگانی وارد کننده و همین طور، نمایندگی های آنان می باشد. از این راه ها خواهید توانست که به نرخ های کلی را تهیه کنید. این منابع، در کار فروش پارچه کشی عمده هم هستند. 

در کل، نرخ های این محصولات بر اساس یک سری از موارد تعیین می گردند که می توان به نوع نخ مورد استفاده شده در پارچه، گرماژ، عرض، نداشتن پرتی و کیفیت آن اشاره نمود. بیشتر شرکت های تولید کننده این موارد را در نظر می گیرند و سپس محصولات شان را نرخ گذاری می کنند. آن ها فروش پارچه طرحدار کشی را هم انجام می دهند. 

اما پارچه تریکوی ویسکوز کشی، موارد کاربرد زیادی دارد که از آن برای تولید این گونه از پوشاک استفاده می شود: 

 • انواع شلوار کشی زنانه 
 • انواع دامن زنانه 
 • انواع لباس های زیر 
 • دوخت پوشاک بچه گانه 
 • و غیره 

مشخصات پارچه ویسکوز تیپ لاکرا

مشخصات پارچه ویسکوز تیپ لاکراپارچه هایی که از جنس ویسکوز بافته می شوند، بر خلاف تصور بسیاری که گمان می برند از نوع مصنوعی می باشد، کاملاً طبیعی است. برای تولید پارچه های بسیاری امروزه از ویسکوز استفاده می شود که به دلیل مقاومت بالا، رنگ بندی های متفاوت و همچنین سایر مزایای دیگر، از آن به شکل گسترده ای در تولید پارچه کار می گیرند. 

یکی از جمله پارچه های تولید شده، نوع ویسکوز تیپ لاکر است. این گونه از پارچه را عمدتاً برای تولید تاپ زنانه، تی شرت زنانه، لباس زیر زنانه و مردانه و همین طور سایر موارد دیگر استفاده می کنند. قابل ذکر است که از جمله مشخصات دیگر این محصول، می توان به رنگ بندی متنوع آن اشاره کرد که شامل رنگ های نوک مدادی، سرمه ای، سبز یشمی، مشکی و غیره می باشد. شما می توانید با مراجعه به بازار قماش، به راحتی این کالا را پیدا کرده و از نزدیک پارچه را مشاهده و اقدام به خرید آن نمایید. 

قابل یاد آوری است که از جمله ویژگی های پارچه ویسکوز تیپ لاکرا، نرم بودن آن در زیر دست، لول نشدنی، عدم پرز دهی و خاصیت کششی بالا می باشد. 

خریدار پارچه ویسکوز کشی شلواری

خریدار پارچه ویسکوز کشی شلواریاگر قصد دارید تا پارچه ویسکوز کشی را برای تولید و دوخت شلوار خریداری کنید، باید بگوییم که انتخاب خوبی کرده اید. این گونه از محصول را بیشتر پارچه فروشی ها به صورت عمده و جزئی عرضه می دارند. شما به عنوان تولید کننده پوشاک می توانید به مراجع مختلفی سر بزنید. این پارچه را در هر طرح و کیفیتی که می خواهید تهیه نمایید. 

باید گفت که این محصول، از کیفیت بالایی برخوردار می باشد؛ زیرا که از متریال و نخ های بسیار مرغوبی تولید شده است. در همین حال، آب رفت ندارد، قدرت کش سانی بالایی را دارا است و تنوع رنگ بندی و طرح آن هم بسیار زیاد می باشد. خلاصه این که این گونه از پارچه از هر لحاظی برای دوخت انواع شلوارهای کشی چه برای فصل گرما و فصل سرما خوب است و توصیه می گردد. می توان برای خرید این محصول، به نزدیک ترین فروشگاه ها و همچنین سایت های اینترنتی مختلفی سر زد. 

از این طریق می شود قیمت پارچه ورزشی و پارچه تریکو کشی را هم به دست آورد که در این عرصه کاربرد بسیار زیادی دارد. پارچه تریکو رنگی کشی را هم خریداران قادر خواهند بود که از هر پارچه فروشی ای تهیه کنند. بهترین گزینه در این حوزه، سر زدن به مرکز خرید پارچه است که در هر شهری وجود دارد. 

صادرات پارچه های ویسکوز به عراق

صادرات پارچه های ویسکوز به عراقصادرات پارچه هایی که از جنس ویسکوز تولید شده اند، به کشورهای گوناگونی انجام می شود که از آن جمله می شود به کشور عراق اشاره کرد. این محصول را در کنار سایر پارچه ها به این کشور همسایه ارسال می کنند که از فروش خوبی نیز برخوردار بوده و مورد استقبال خریداران زیادی واقع شده است. 

باید گفت که در امور صادرات، بیشتر این کارخانه های تولیدی می باشند که فعالیت دارند؛ البته نمی توان نقش شرکت های بازرگانی را هم در این عرصه نادیده گرفت. در هر حال، پارچ های ویسکوز در انواع گوناگونی به عراق صادر می شود و به دلیل کاربرد بالای آن و همچنین تنوع زیادی که در طرح و رنگ دارد، همواره مورد توجه قرار گرفته است. 

به طور کلی، صادرات این گونه از محصولات می تواند برای فروشندگان و همچنین کشورمان سود بسیاری به همراه داشته باشد. از سوی دیگر، کشور عراق به دلیل مجاورت و همچنین بازار خوبی که دارد، بازرگانان و همیشه نگاه ویژه ای به آن داشته اند. 

خرید مستقیم پارچه ویسکوز از کارخانه

خرید مستقیم پارچه ویسکوز از کارخانهبرای آن تعداد از افرادی که می خواهند پارچه ویسکوز را در انواع گوناگونی به صورت مستقیم از کارخانه تهیه کنند، راه های متفاوتی وجود دارد. در حال حاضر، اغلب شرکت های نساجی، برای فروش بهتر محصولات خود، این روش را در پیش گرفته اند. آنان برای ایجاد سهولت برای مشتریان، نمایندگی هایی را در شهرهای مختلفی تأسیس نموده اند. 

در عین زمان، سایت های گوناگون اینترنتی را هم به آسانی می توان پیدا کرد که از این طریق هم کارخانه ها، فروش محصولات شان را به صورت مستقیم انجام می دهند. به این ترتیب، می توان گفت که خرید بدون واسطه پارچه ویسکوز از کارخانه را می شود از طرق گوناگونی انجام داد و با قیمت های خوب و از جانب دیگر کیفیت بالا، آن را تهیه کرد. 

مشتریان خواهند توانست به مراجع فروش پارچه لاکرا، تترون، تریکو سایر محصولات دیگری از این دست سر زده و با در نظر داشت کیفیت و طرح خوب، کالا را به گونه مستقیم از کارخانه ها تهیه کنند. باید متذکر شد که اکثر خریداران عمده خود به دفاتر فروش تولیدی ها جهت تهیه پارچه ویسکوز، سر می زنند و اقدام به خرید محصول می نمایند. 

شرکت پخش انواع پارچه در کشور

شرکت پخش انواع پارچه در کشورپارچه ها انواع بسیار زیادی دارند. از آن ها در ساخت پوشاک، رو میزی، رو تختی، پوشش انواع مختلفی از وسایل و … موارد دیگر استفاده می کنند. 

در ساخت این پارچه ها، شرکت های داخلی و خارجی فعالیت می کنند. آنان در کار فروش پارچه دورس، تک لایه، نازک و غیره به صورت کلی می باشند. خلاصه این که هر کدام از این محصولات، موارد کاربرد گوناگونی دارند. در این جا به چند نوع پارچه اشاره می کنیم که از طریق شرکت های پخش عرضه می شوند: 

 • پارچه تترون 
 • پارچه ژرژت 
 • پارچه کرپ 
 • پارچه مخمل 
 • پارچه گردباف 
 • و غیره موارد دیگر 

فروشنده پارچه ویسکوز رنگی ایرانی

فروشنده پارچه ویسکوز رنگی ایرانیرنگ بندی یکی از موارد بسیار مهم در تولید پارچه های ویسکوز می باشد. به این طریق، تنوع در بازار بالا می رود و مصرف کننده هر رنگی را که نیاز داشته باشد، می تواند از فروشنده آن تهیه کند. 

فروشندگان معتبری که در مراکز عرضه پارچه فعالیت می نمایند، محصولات خود را از بهترین برندهای ایرانی وارد بازار کرده و به فروش می گذارند. از آنان می شود خرید پارچه دیور و خرید پارچه پنبه ای را با کیفیت بالا انجام داد و به مصرف رساند. 

در هر حال، در هر جایی که باشیم، خواهیم توانست بهترین عرضه کنندگان پارچه ویسکوز رنگی ایرانی را پیدا کنیم. 

بهترین مارک پارچه ویسکوز در ایران

بهترین مارک پارچه ویسکوز در ایراندر ایران، شرکت های مختلفی هستند که در گوشه و کنار آن، پارچه ویسکوز را تولید می کنند. 

اما بهترین برندها در این عرصه، محصولاتی را ارائه می نمایند که از کیفیت بالایی برخوردار باشد. مرغوبیت این کالا، به نخ هایی ربط دارد که در بافت پارچه مورد استفاده قرار می گیرد. بی تردید، برندهای نام آشنا، برای این که بتوانند همچنان مشتریان خود را حفظ کنند، پارچه هایی را می سازند که دارای ویژگی های زیر باشد: 

 • موارد کاربرد گوناگونی داشته باشند. 
 • دارای تنوع بالایی باشند. 
 • مقاوم در برابر شتسشو باشند. 
 • به صورت استاندارد ساخته شده باشند. 
 • و … 

عرضه پارچه بکرو ملانژ تیپ لاکرا

عرضه پارچه بکرو ملانژ تیپ لاکرایکی دیگر از انواع پارچه ها، نوع یکرو ملانژ تیپ لاکر است. این محصول که به آن گرد باف هم می گویند، هر طاقه آن وزنی نزدیک به ۲۰ کیلوگرم دارد و در همین حال هر کیلو گرم آن ۲ متر می باشد. 

در ساخت آن از ۷۰% پلی استر و ۳۰% پنبه استفاده شده است. عرضه چنین پارچه را به گونه کلی و جزئی، بسیاری از فروشندگان پارچه انجام می دهند. آنان در رنگ بندی های متفاوت و همچنین موارد کاربرد مختلفی محصولات شان را برای مشتریان ارائه می کنند. 

از این کالا، برای تولید لباس های مختلفی استفاده می کنند. 

وب سایت رسمی فروش انواع پارچه در ایران

وب سایت رسمی فروش انواع پارچه در ایراناغلب شرکت های تولیدی و وارداتی، برای فروش و ارتباط مستقیم با مشتریان خود، وب سایت هایی را طراحی می کنند. این سایت ها رسمی هستند و ارائه خدمات مختلفی را انجام می دهند. با جستجویی کوتاه مدت در جستجوگرهای اینترنتی، می توان به راحتی سایت های شرکت های بزرگ را پیدا کرد. 

از آنان می شود با خیالی آسوده در هر جایی از کشور که باشیم، کالایی را تهیه کنیم؛ زیرا که فروشندگان آن، کالا را با ضمانت در اختیار مشتریان خود می گذارند. در کنار این، وب سایت های رسمی فروش انواع پارچه در ایران، در اسرع وقت، محصول را در هر جایی از ایران که باشیم، در دسترس مان قرار می دهند. 

جهت خرید و فروش انواع پارچه تریکو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129726698
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: kh.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه بهترین پارچه ویسکوز لاکرا

عرضه بهترین پارچه ویسکوز لاکرا موجب شده افراد حجم بالایی از این محصولات را در اختیار گیرند، حال آنکه نیازی به پرداخت مبالغ هنگفت در ازای تهیه آنها نخواهد بود؛ ط

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید