دیبافت
خانه / پارچه پلی استر / قیمت خرید پارچه پلی استر پنبه طرحدار | بهترین برند پارچه در بازار

قیمت خرید پارچه پلی استر پنبه طرحدار | بهترین برند پارچه در بازار

قیمت خرید پارچه پلی استر پنبه طرحدار به فاکتور هایی چند بستگی دارد. نوع خرید پارچه از لحاظ متراژ و تناژ خرید تعیین کننده نرخ این منسوجات می باشد. پلی استر یکی از انواع پارچه با الیاف مصنوعی است که استفاده و کاربرد زیادی در صنعت پوشاک جهت دوخت انواع البسه دارد. یکی از مشخصات این منسوجات این است که می توانند مدت ها بدون نیاز به اتوکشی قابل استفاده باشند. پلی اتیلن ترفتلات نام علمی این کالاست که در زبان عامیانه به پارچه های پلاستیکی نیز مشهور است. یکی از دیگر از خصوصیات پارچه پلی استر، مقاومت و دوام بالای آن است که سبب محبوبیت آن در بین افراد مختلف شده است.

قیمت خرید پارچه پلی استر پنبه طرحدار | بهترین برند پارچه در بازار

بزرگترین تولید کننده انواع پارچه در ایران

بزرگترین تولید کننده انواع پارچه در ایران

ایران از نظر تولید انواع پارچه در موقعیت و جایگاه خوبی قرار دارد و بسیاری از کارخانجات نساجی در شهر های مختلف از جمله اصفهان و یزد واقع شده اند که تامین کننده این کالا می باشند.

تولید این پارچه ها توسط تولید کنندگان آن در کارخانجات نساجی که مجهز به آخرین
ماشین آلات صنعتی می باشند صورت می گیرد. از این رو تولیدات ایرانی از کیفیت خوبی
برخوردار می باشند و بخش عمده ای از خریداران پارچه مراکز مختلف هستند که تولیدی های لباس بخشی از این مراکز می باشند.
تولید کنندگان پارچه در ایران از نظر وسعت و حوزه کاری با هم تفاوت دارند و برخی از آنها به دلیل تولید انواع با کیفیت پارچه، صادر کننده آن به دیگر نقاط جهان نیز می باشند. از جمله برخی تولیدات این مراکز عبارت است از:

 • پارچه تریکو نوزادی، پارچه گردباف ساده، پارچه تریکو نخی
 • پارچه تریکو کشی، پارچه لباس ورزشی، پارچه تریکو رنگی

در مرکز خرید پارچه انواع و اقسام پارچه های فوق را می توان در هر متراژ و مقدار مورد نظر تهیه نمود.

بازار بزرگ پارچه در تهران

بازار بزرگ پارچه در تهران

فروش پارچه اعلا در بازار های بزرگ شهر های مختلف کشور به صورت طاقه ای و عدلی یا در متراژ های کم صورت می گیرد. این مراکز خرید به فروش انواع پارچه در مقادیر مختلف و با کیفیت متفاوت می پردازند.

مراکز خرید پارچه در تهران به دلیل تمرکز جمعیت زیاد در مناطق مختلف آن تاسیس شده اند. برخی از این بازار ها به عمده فروشی انواع پارچه به شکل عدلی و طاقه ای می پردازند و بنابراین پارچه فروشی ها برای تامین کالای مورد نیاز خود به این مراکز مراجعه می کنند.
برخی بازار های پارچه نیز جهت مراجعه افراد برای خرید متری پارچه تاسیس می شوند و جزء فروشگاه های خرده فروشی می باشند. 

در چنین بازار هایی ارقام و اقسام مختلف پارچه شامل جدید ترین طرح های بازار در معرض دید مراجعان و خریداران قرار می گیرد. آنچه در این زمینه قابل اهمیت است، عرضه پارچه مناسب و با کیفیت است که باید خصوصیات زیر را داشته باشد:

 • عدم تغییر کیفیت در
  اثر شستشو 
 • ضد
  حساسیت و آنتی باکتریال 
 • پوشش دهنده بدن
 • سبک
  و راحت و دارای تنوع رنگی 

موارد بالا از مهمترین نکاتی هستند که برای خرید پارچه از مراکز فروش آن باید در نظر گرفته شوند.

لیست قیمت انواع پارچه در بازار

لیست قیمت انواع پارچه در بازار

پارچه یکی از ملزومات زندگی انسان و از ضروریات است که برای تهیه انواع البسه مورد استفاده قرار می گیرد. 
کیفیت
هر یک از این اقلام متفاوت بوده و یکی از عوامل تعیین کننده نرخ و قیمت انواع پارچه می
باشد. 
علاوه بر جنس و کیفیت پارچه، عرض پارچه نیز یکی از عوامل قیمت گذاری آن می باشد.

از دیگر عوامل مهم میزان
عرضه و تقاضا است که هر چه میزان عرضه بیشتر باشد به طور معمول کالای مورد نظر
قیمت پایین تری دارد

قیمت
خرید مواد اولیه تولید نیز فاکتور تاثیر گذار دیگری است که در مجموعه این عوامل
قابل ذکر است. به عنوان مثال در صورتی که مواد اولیه از خارج وارد شوند از آن جا
که نرخ آنها با نرخ ارز محاسبه می شود، بنابراین کاهش یا افزایش نرخ ارز با کاهش
یا افزایش قیمت این اجناس نیز  همراه می باشد.

عرض پارچه نیز یکی از مهمترین فاکتور های تعیین کننده قیمت آن می باشد. عرض های ۹۰، ۱۲۰ و ۱۶۰ سه عرض رایج هستند که به صورت های مختلف بسته بندی می شوند

علاوه بر موارد فوق، کاربرد پارچه برای تهیه البسه مختلف نیز عاملی تاثیر گذار بر قیمت آن می باشد. به طور مثال، قیمت پارچه ورزشی با قیمت فروش پارچه بافتنی متفاوت است.

بهترین برند پارچه در کشور

بهترین برند پارچه در کشور

پارچه به شبکه ای از تار و پود و
لایه های نخی اطلاق می شود که در متراژ های مختلف به مرحله تولید می رسند. عواملی همچون موارد زیر
میزان استحکام و کشش پارچه را تعیین می کنند و فروش موفق یک برند را به دنبال دارند:

 • نوع الیاف، نوع نخ 
 • زاویه محور ها در
  تار و پود و رنگ ساختمان فیزیکی


تنوع در تولید انواع نخ باعث تنوع در تولید انواع پارچه و روش دوخت با برند های مختلف شده است. بر این اساس دسته ای از پارچه با الیاف طبیعی مانند ابریشم، پشم و نخ تولید می شوند که در مقایسه با پارچه های تهیه شده از الیاف مصنوعی کیفیت بیشتری دارند، اما در مقابل پارچه های مصنوعی قیمت مناسب تری دارند.

بنابراین هر چه پارچه ای با دوام تر باشد
و کیفیت خود را پس از شستشو از دست ندهد از کیفیت بالایی برخوردار است. این فاکتور
ها توسط تولید کنندگان و بهترین برند های پارچه در بازار های داخلی در نظر گرفته شده و برای
تولید بهینه و با کیفیت اصول مربوط به آن رعایت می شود. 

فروش عمده پارچه پنبه طرحدار

فروش عمده پارچه پنبه طرحدارپارچه های پنبه ای یکی از پر طرفدارترین انواع و اقسام پارچه هستند که از آنها برای دوخت لباس های مختلف استفاده می شود. انواع طرحدار چنین منسوجاتی برای دوخت لباس نوزاد، لباس زیر و همچنین لباس راحتی به کار می رود. 

پارچه هایی که از پنبه تهیه می شوند نوعی پارچه با الیاف طبیعی می باشند که بسیاری از افراد خرید آن را به خرید انواع پارچه مصنوعی ترجیح می دهند.  

شرکت های تولیدی و کارخانجات نساجی انواع پارچه را در گرماژ های مختلف تولید کرده و به اشکال مختلف به فروش می رسانند. فروش عمده و فروش به صورت متری و خرده فروشی دو نوع روش عرضه پارچه هستند که برای ارقام مختلف آن به کار می روند.
فروش عمده را عمده فروشان پارچه در بازار به صورت متمرکز انجام می دهند. بنابراین از نقاط مختلف شهر یا دیگر شهر های دور و نزدیک برای تهیه پارچه به صورت طاقه ای به این مراکز مراجعه می شود.

خرید پارچه پلی استر ویسکوز ترکیبی

خرید پارچه پلی استر ویسکوز ترکیبیپارچه پلی استر همان طور که عنوان شد، نوعی پارچه تهیه شده از الیاف مصنوعی است که جزء با دوام ترین نوع پارچه های بازار به شمار می رود. 

پلی استر ویسکوز ترکیبی از اقسام دسته بندی و تنوع موجود در این تولیدات است. رنگ های این پارچه شامل طیفی از رنگ های روشن و تیره می شود که هر کدام مشتریان و طرفداران خاص خود را دارد. 

خرید پلی استر ویسکوز از مراکز فروش پارچه به صورت عمده یا جزئی امکان پذیر است. ضمن این که این تولیدات از طریق سایت های اینترنتی فروش پارچه نیز قابل تهیه می باشد. در این سایت ها فروش پارچه پلی استر، فروش پارچه دورو، فروش پارچه کشی، و فروش پارچه دورس با جدید ترین طرح های تولید شده در کارخانجات صورت می گیرد. 
علاوه بر این ها، خرید پارچه ارزان به صورت عمده نیز در مراکز خرید راهی برای تامین نیاز خریداران جزء می باشد.

خریدار بهترین پارچه ویسکوز نخی

خریدار بهترین پارچه ویسکوز نخیپارچه ویسکوز نمونه ای از پارچه های با منشاء گیاهی یا سلولزی می باشند. این بافته ها قدرت جذب آب بالایی دارند و می توانند به خوبی رطوبت محیط را جذب نمایند. ظاهر درخشان و براق از دیگر خصوصیات ویسکوز نخی است که به آن جذابیت خاصی بخشیده است. 

از ویسکوز نخی می توان برای دوخت انواع لباس راحتی استفاده نمود و بنابراین بخشی از فروش این پارچه منحصر به تولیدی های لباس زیر می شود. از این رو خریداران پارچه ویسکوز نخی را تولیدی های لباس تشکیل می دهند که آن را در مقادیر و متراژ های زیاد تهیه می کنند. این خریداران به تهیه عمده پارچه اقدام می کنند تا قیمت نهایی پوشاک تهیه شده کاهش یابد و در نتیجه به دست مصرف کننده نیز به قیمت مناسبی برسد.

قسمت دیگری از خریداران را تاجران و بازرگانان تشکیل می دهند که برای خرید و فروش این اجناس در سطح بازار های بین المللی فعالیت دارند. 

فروشنده پارچه پلی استر

فروشنده پارچه پلی استر شاید بتوان در بین پارچه های مصنوعی و ساخته دست بشر، انواع پلی استر آن را به دلیل خصوصیات فوق العاده ای که دارد، بهترین به شمار آورد.ذفیبر معجزه ای نامی است که به دلیل خصوصیات منحصر به فرد پلی استر به آن اطلاق شده است. فروشندگان این پارجه به معرفی اقسام مختلف آن پرداخته و رنگ های متنوع آن را به مراجعه کنندگان معرفی می کنند.

فروشندگان این محصولات را می توان به چندین گروه مختلف تقسیم کرد. به عنوان مثال گروه های زیر مهمترین کسانی هستند که در این ارتباط فعالیت دارند:

 • عمده فروشان بازار که سایر بخش ها برای تامین پارچه پلی استر به آنها مراجعه می کنند.
 • خرده فروشان و صاحبان فروشگاه های قماش و پارچه فروشی
 • فروشندگان اینترنتی و مجازی

این افراد در بخش های مختلف به اشکال متفاوتی مشغول به فعالیت هستند و دامنه کاری آنها با هم به صورت قابل ملاحظه ای تفاوت فاحش دارد.

سفارش پارچه تریکو طرح دار

سفارش پارچه تریکو طرح داریکی از پر طرفدارترین و پر فروش ترین انواع متنوع پارچه، تریکو نام دارد. تریکو به گروهی از پارچه های به اصطلاح گردبافت گفته می شود که به دلیل شکل خاص دستگاه به این نام، خوانده می شوند.
تریکو در ارقام گوناگون تریکو ساده و طرح دار تولید می شود که هر کدام کاربرد خاصی دارد. مثلا تریکو طرحدار برای دوخت انواع لباس نوزاد به کار می رود که معمولا از طرح های عروسکی برای این منظور استفاده می شود.

جهت سفارش و خرید پارچه گردباف تریکو به چندین طریق می توان اقدام کرد. مثلا ساده ترین روش ممکن از محل کار یا منزل نیز امکان پذیر و در دسترس می باشد، سفارش آنلاین است. سایت های مختلفی امروزه در اینترنت وجود دارند که به طور اختصاصی به فروش چنین اقلامی می پردازند.

صادرات پارچه های اعلا ایرانی

صادرات پارچه های اعلا ایرانییکی از کالا های صادراتی ایران به دیگر کشور ها، پارچه می باشد. ایران یکی از تولید کنندگان برتر پارچه است که تولیدات آن هم در بازار های داخلی به فروش می رسد و هم بازار کشور های دیگر را در بر می گیرد. 
کشور همسایه عراق یکی از وارد کنندگان پارچه اعلای ایرانی می باشد که هر ساله حجم مشخصی از این تولیدات به مقصد این کشور ارسال می شود. از این رو عراق یکی از خریداران پارچه های ایرانی به شمار می رود.
صادرات پارچه می تواند ضمن اشتغال زایی افراد زیادی در کشور همراه با ورود ارز نیز باشد که این خود با ارزش افزوده زیادی همراه است.

وب سایت فروش انواع پارچه

وب سایت فروش انواع پارچهدر صورت تصمیم برای خرید پارچه می توان به وب سایت های فروش اینترنتی مراجعه نمود. خرید پارچه در متراژ های گوناگون با طیفی از انواع و اقسام آن از اینترنت صورت می گیرد. این وب سایت ها همچنین ارائه دهنده آخرین اخبار و اطلاعات این حوزه می باشند.

پارچه یکی از کالا های تولیدی با تنوع بسیار بالاست که ضمن به کار گیری آن برای تهیه پوشاک برای انواع مختلف ملحفه نیز به کار می رود. در سایت های اینترنتی خرید پارچه دیور، و خرید پارچه پنبه دو نمونه  از فهرست فروش ارقام پارچه را به خود اختصاص می دهد که به شهر های مختلف و نقاط دور و نزدیک ارسال می شود. 
پر فروش ترین پارچه های موجود در بازار و همچنین جدید ترین طرح های تولیدی نیز در این فروشگاه های اینترنتی قابل مشاهده است که می تواند به عنوان مرجع و منبع اطلاع از آخرین تولیدات بازار پارچه مورد بازدید کاربران قرار گیرد.

بهترین پارچه پلی استر طرحدار جدید

بهترین پارچه پلی استر طرحدار جدیدپلی استر طرحدار جدید در رنگ بندی و کالیته متنوع تولید می شود که یکی از بهترین پارچه های بازاری از جهت دوام و استحکام بالا محسوب می شوند. تنوع رنگی پارچه پلی استر امکان انتخاب آن را برای سلیقه های مختلف از هر گروه سنی ممکن می سازد. 
این منسوجات ضمن  استحکام بالا دارای قدرت ماندگاری و دوام بالایی نیز هستند و به این دلیل پس از شستشو کیفیت خود را از دست نمی دهند. 

از پلی استر طرح دار می توان برای دوخت انواع لباس های زنانه، مردانه و بچه گانه استفاده نمود و برای هر گروه سنی رنگ های مناسب آنها را به کار گرفت. بهترین مدل های پارچه پلی استر در بازار از فروش بالایی برخوردارند و به دلیل کیفیت برتر توسط همه افراد خریداری می شوند. 

نگهداری و شستشوی چنین پارچه هایی نیز آسان و ساده است و می توان البسه تهیه شده از آن را بدون اتوکشی آن را بار ها و بار ها به تن نمود. 

جهت خرید و فروش انواع پارچه تریکو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129726698
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: kh.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده پارچه پلی استر ویسکوز لاکرا

پارچه ها از منسوجات پر مصرفی هستند که در صنعت نساجی بیشترین سطح مصرف را به خود اختصاص می دهند. پارچه پلی استر ویسکوز لاکرا جز بهترین نمونه ها بوده که تاروپود آن

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید