دیبافت
خانه / پارچه سه نخ / مرجع خرید پارچه سه نخ در ایران

مرجع خرید پارچه سه نخ در ایران

پارچه سه نخ به علت اینکه دارای بافت ۱۰۰% پنبه است و اینکه بیشتر بافت آنرا پنبه تشکیل می‌دهد از جمله پارچه های بسیار نرم و لطیف به حساب می آید، استفاده از این پارچه برای مسائل گوناگون امکان تولید البسه های بسیار با کیفیت را فراهم می کند.

مرجع خرید پارچه سه نخ در ایران

پارچه سه نخ دارای چه ویژگی هایی است؟

پارچه سه نخ دارای چه ویژگی هایی است؟پارچه سه نخ را می‌ توان از جمله پارچه‌ هایی دانست که می‌توان از آن برای تولید لباس ها ای مانند سویشرت، بلوز های مردانه، لباس های ورزشی و بسیاری دیگر از البسه های متفاوت دیگر استفاده نمود.

سطح بدون خار این پارچه این امکان را به وجود می‌آورد که لطافت بی نظیری را در البسه های تولید شده به وسیله آن شاهد باشیم، از این رو در بسیاری از لباس ها ای که نرمی و لطافت در آن بسیار حائز اهمیت است مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین باید گفت مواد اولیه به کار رفته در فرایند تولید این نوع پارچه دوام آن را در حد قابل توجهی بالا می برد، به همین دلیل برای تولید لباس ها ای با دوام بالا بسیار مناسب به نظر می رسد، بعضی از پارچه های سه نخ را به دلیل دوام بالای این محصول در صنایع مبل سازی به عنوان پارچه سه نخ مخصوص مبل نیز استفاده می کنند.

پارچه سه نخ رنگ پذیری فوق العاده ای دارد، از اینرو می‌توان بسیاری از رنگ ها را در فرایند تولید این نوع پارچه به کار گرفت که همین خود در تنوع محصولات تولید شده توسط پارچه سه نخ تاثیر بسزایی می گذارد و این امکان را به تولیدکنندگان صنایع پوشاک می دهد که بتوانند لباس های گوناگونی را توسط این نوع پارچه تولید و در اختیار مصرف کنندگان خود قرار دهند.

خرید پارچه سه نخ در بازار تهران

خرید پارچه سه نخ در بازار تهرانبا توجه به وجود تعداد بسیار بالای تولید کنندگان انواع متفاوت لباس در سطح پایتخت، خرید پارچه سه نخ با کیفیت برتر می تواند تضمین کننده سطح کیفی محصولات تولید شده توسط واحدهای تولیدی باشد.

عرضه گسترده پارچه سه نخ در شهرهایی مانند تهران که دارای واحدهای تولیدی فراوان می باشند، چند این امکان را فراهم کرده است که بتوان به مواد اولیه با کیفیت و دارای قیمت مناسب دسترسی پیدا کرد.

البته باید گفت که در سطح کشور بسیاری از تولیدی ها با استفاده از پارچه از جنس سه نخ محصولات متنوعی را تولید می‌کنند، این واحد های تولیدی نیازمند تامین مواد اولیه خود به صورت مستقیم هستند که کیفیت مطلوبی را داشته باشد، از این رو عرضه اینترنتی این این نوع از پارچه امکان دسترسی استفاده کنندگان گوناگون این محصول را در سراسر کشور فراهم کرده است.

جهت خرید و فروش انواع پارچه تریکو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129726698
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: kh.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازاریابی فروش پارچه سه نخ پنبه خارخورده

پارچه تریکو از پارچه های رایج در بازار به شمار می آید که زیرگروه های مختلفی را شامل گشته است. برای نمونه می توان به پارچه سه نخ پنبه خارخورده اشاره کرد که در ان

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید