دیبافت
خانه / پارچه دونخ / فروشگاه عرضه پارچه دونخ خارخورده

فروشگاه عرضه پارچه دونخ خارخورده

پارچه دونخ خارخورده از زمان تولید اولیه اش تا به حال با پیشرفت زیادی همراه بوده است و تقریبا میتوان گفت تا زمانی که سرما در کره زمین وجود دارد، ماندنی است. امروزه فروشندگان در فروشگاه، عرضه پارچه دونخ خارخورده را در راستای کار خود قرار میدهند و انواع گوناگونی هم دارد. در این میدان شرکت دیبافت جزء عرضه کنندگان باتجربه است. شرکت دیبافت با دانش بالا به بررسی ویژگی های پارچه دونخ خارخورده اعلا میپردازد و با بهترین قیمت و کیفیت، به دست مصرف کننده نهایی میرساند. نبود واسطه، نگهداری مناسب بعد از تولید پارچه ها و موارد فراوان دیگر، این شرکت را جزء برترین عرضه کنندگان در داخل و خارج از ایران میکند. با ما همراه باشید تا بهتر با این پارچه محبوب آشنا شوید.

از پارچه دونخ چه میدانید

از پارچه دونخ چه میدانید

پارچه دونخ نباید با پارچه دورو پنبه اشتباه گرفته شود. در بافت پارچه دونخ از دو نوع نخ متفاوت استفاده میشود و با پیشرفته ترین دستگاه ها این تار و پود ایجاد میشود، اما در بافت پارچه دورو پنبه اعلا، کامل از پنبه استفاده میشود و این نوع، ضخامت بیشتری دارد. قیمت این دو نوع پارچه با توجه به درصد پنبه و کیفیت نخ، متفاوت است و خبرخوب این است که پارچه دو نخ خارخورده، رنگ و طرح های متنوع تری از پارچه دورو پنبه دارد و برای تولید هودی و سویشرت های جذاب و خلاقانه، پارچه دونخ خارخورده جای کار بیشتری را به ما میدهد. در هنگام خرید به جنس نخ به کار رفته دقت کنید، برای مثال ما پارچه دونخ کنف هم در بازار داریم که کنف آن از گیاه شاهدانه ساخته میشود.
خوب است بدانید عمده استفاده از پارچه دونخ خارخورده، توسط تولیدکنندگان پوشاک زمستانی است. این پارچه ضخامت مناسبی دارد و دمای بدن را در فصول سرد سال به خوبی حفظ میکند. هرچقدر مقاومت پارچه و به اصطلاح خارهای روی آن بیشتر باشد، کیفیت آن بهتر خواهد بود و قیمت بالاتری پیدا میکند، اما برای تولید لباس زمستانی شیک قطعا ارزشش را خواهد داشت.

بررسی ساختار انواع پارچه دونخ

بررسی ساختار انواع پارچه دونخ

این پارچه با استفاده از دو نوع نخ مرغوب بافته میشود و پس از آن، با به کارگیری دستگاه های مجهز روی قسمت پشت پارچه شروع به زدن خارها میکنند؛ یعنی بافت هایی مانند خار، روی گل که باعث بالا بردن ضخامت پارچه میشود و این کار باعث به دام انداختن هوای اطراف میشود و دما بیشتر حفظ شود. اگر به موهای بدن خرس های قطبی نگاه کنید، درون این موها خالی است و با به دام انداختن هوا میتوانند هوای سرد قطب را تحمل کنند. پس شاید پارچه دونخ خارخورده به ظاهر برای حفظ گرما عجیب باشد، اما به خوبی این کار را انجام خواهد داد.
این پارچه ها با روش دورس و به صورت گردبافت بافته میشوند و در نهایت آن قدر مرغوب هستند که به کشورهای همسایه صادر میشوند. در بعضی از مدل ها، نام لاکرا هم در کنار پارچه قرار میگیرد و به معنی کشی تر بودن محصول است و دامنه حرکتی فرد را هنگام پوشیدن سویشرت بالاتر میبرد. در نهایت باید گفت پارچه های دونخ خارخورده از ضخامت و مقاومت بالایی برخوردار هستند و در انواع رنگ ها یافت میشوند و انواع مختلفی مانند پارچه کچه دونخ و… دارند، پس اگر قصد دوخت هودی های جوان پسند امروزی را دارید، این جنس از پارچه میتواند یکی از بهترین گزینه های شما باشد.

مزایا استفاده از پارچه دونخ

مزایا استفاده از پارچه دونخ

بسته به دانایی شما در رابطه با انواع نخ ها، شما میتوانید از پارچه های تریکو دونخ متفاوتی استفاده کنید. دقت کنید که واژه تریکو به معنای بافت حلقوی یا همان گردبافت است و محدوده گسترده ای دارد، از نمونه های مصنوعی و پلی استری گرفته تا ویسکوز که پارچه ای طبیعی است و دست شما برای انتخاب رنگ و طرح بازتر خواهد بود. تا به امروز انواع مختلفی از طراحی و چاپ روی پارچه های دونخ خارخورده صورت گرفته که محصول نهایی شما را هنرمندانه تر خواهد کرد.
پارچه دونخ بسته به میزان کیفیتی که شما نیاز دارید، انعطاف قیمتی خوبی دارد و این شما هستید که تعیین میکنید پارچه تان چقدر گرما دهی داشته باشد و طبق جنس نخ ها، تا چه مقدار لطیف و ضد حساسیت باشد. بی شک انتخابی خوب است که در آن به جنس خارها و محکم بودنشان دقت کنید و به سراغ فروشنده ای بروید که باانصاف باشد.
انتخاب اکثر خیاط ها برای دوخت منسوج های زمستانی، پارچه دونخ خارخورده است، زیرا در کنار قیمت مناسب و تنوع طرح و رنگ، میتوانند دوخت های خوبی روی آن انجام بدهند و در دسترس بودن آن باعث میشود تهیه آن سخت نباشد. از طرفی پس از تولید سویشرت مرغوب، میتوان هزینه اولیه را با سودی مناسب برگرداند و کسب و کار خوبی را مانند شرکت های بزرگ تولید پوشاک زمستانی راه انداخت.

بررسی قیمت انواع پارچه دونخ خارخورده

بررسی قیمت انواع مختلف این منسوج

یکی از راه هایی که با استفاده از آن میتوان قیمت پارچه دونخ خارخورده را کاهش داد این است که از فروشندگان بدون واسطه خریداری کنیم؛ یعنی کسی که مستقیما پارچه ها را از کارخانه تهیه کرده است. وجود واسطه های متعدد باعث میشود هرکدام از آنها سود خودشان را روی پارچه اعمال کنند و در این صورت قیمت نهایی بسیار بالا خواهد رفت، مخصوصا اگر قصد ما خرید به مقدار زیاد باشد. از طرفی نمیتوان به هر فروشنده ای اعتماد کرد و مطمئن بود که کیفیت پارچه اش در حد اعلا یا تقلبی است و در چه محیطی نگهداری شده است. اکثر خریداران ترجیح میدهند در قبال پول خوبی که پرداخت میکنند، جنس درجه یک تحویل بگیرند. یک طرح لباس عالی بدون پارچه مناسب هرگز به بهترین شکل خودش دوخته نخواهد شد. پس ابتدا باید بدانید ویژگی های پارچه دونخ (شانتون، لاکرا یا هر اسم دیگری که به شما میگویند) چیست و چه کاربرد و بافتی دارد، سپس با پرس و جو از چند مغازه میتوان قیمت حدودی را به دست آورد. البته با پیشرفت دنیای اینترنت نیاز نیست مانند گذشته خودتان را به زحمت بیاندازید، شما میتوانید با چند کلیک ساده و مشاوره گرفتن از کارمندان زبده سایت دیبافت، یک خرید ایمن انجام بدهید و مطمئن باشید دست واسطه ها از این خرید کوتاه است و تمامی منسوجات با در نظر گرفتن حقوق مصرف کننده تهیه میشوند. حالا میتوانید، پارچه دونخ خارخورده اعلایتان را با مناسب ترین قیمت ممکن تهیه کنید.

جهت خرید و فروش انواع پارچه تریکو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: +989129726698
شماره ثابت:02532942054
پست الکترونیکی: kh.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

محل فروش پارچه دورس دو نخ پنبه

محل فروش پارچه دورس دو نخ پنبه

پارچه دورس دو نخ پنبه چگونه پارچه ای است؟ ویژگی های پارچه دورس دو نخ …

Call Now Buttonتماس بگیرید