دیبافت
خانه / پارچه گردباف کشی / فروشگاه پارچه گردباف کشی | خرید و فروش پارچه تریکو

فروشگاه پارچه گردباف کشی | خرید و فروش پارچه تریکو

فروشگاه پارچه گردباف کشی عرضه کننده انواع مختلفی از این منسوجات است. تولید پارچه یکی از مشاغل مرتبط با صنعت نساجی است که در کارخانجات مختلف با استفاده از ماشین آلات صنعتی صورت می گیرد. ماشین های بافندگی حلقوی تاری ایجاد کننده نوع به خصوصی از بافت هستند که خاصیت کشسانی و ارتجاعی مهمترین خصوصیت و ویژگی آنهاست. سرعت عمل این دستگاه ها در مقایسه با ماشین های تاری- پودری بیشتر بوده و در واحد ساعت تولید کننده حجم بیشتری از پارچه می باشند. منسوجاتی که به شکل حلقوی تاری بافته می شوند قابل برابری با پارچه های تاری – پودی هستند و خاصیت کشسانی پارچه های حلقوی پودی را دارند. تریکو یکی از مهمترین محصولاتی است که توسط ماشین های گردباف تولید می شود. 

فروشگاه پارچه گردباف کشی | خرید و فروش پارچه تریکو

فروشگاه اینترنتی انواع پارچه تریکو

فروشگاه اینترنتی انواع پارچه تریکوروش کار ماشین های گردباف که تولید کننده پارچه تریکو هستند، به این صورت است که نیاز به سرنخ در تعداد زیاد دارند و از این رو چله مناسب نیز از دیگر ضروریات کار با دستگاه می باشد. ماشین آلات خاصی برای این منظور به کار گرفته می شود که تحت نام و برند خاص به تولید پارچه در ارقام مختلف می پردازند.
انواع پارچه تریکو تولید شده در کارخانجات نساجی قابل تهیه از فروشگاه های اینترنتی نیز می باشند. سایت های فروش آنلاین مکانی برای خرید پارچه در هر مقدار و هر متراژ مورد نیاز توسط گروه های مختلف افراد مورد مراجعه قرار می گیرند.
در این فروشگاه ها ضمن خرید می توان اطلاعات متنوعی را در زمینه پارچه و ارقام گوناگون آن و همچنین قیمت آخرین تولیدات این عرصه کسب نمود. قسمتی از این اطلاعات شامل موارد زیر می شوند:

 • قیمت پارچه تریکو نخی، قیمت پارچه گردباف ساده، قیمت انواع پارچه ورزشی
 • روش های خرید پارچه ارزان، مشخصات پارچه پلی استر و پارچه تریکو رنگی و پارچه تریکو کشی
 • مرکز خرید پارچه گردباف و آشنایی با روش های خرید پارچه پنبه ای مرغوب و خرید پارچه دیور

فروشگاه های اینترنتی همچنین حاوی مقالات متعددی در زمینه صنعت نساجی و آخرین رویداد های این حوزه می باشند.

تولید کننده پارچه های گردباف کشی

تولید کننده پارچه های گردباف کشیپارچه گردباف به دلیل شکل خاصی که دارد قابلیت تولید و دوخت انواع متنوعی از البسه را دارا می باشد. ماشین های تخت باف قابلیت تولید پارچه را با نخ، طرح و سایز گوناگون دارند و از این رو پارچه های گردباف کشی در ضخامت های مختلفی تولید می شوند که از آنها می توان البسه مورد نیاز را تهیه نمود. 
از جمله لباس هایی که توسط این پارچه ها تولید می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مانتو و شلوار
 • شنل، ژاکت مردانه، زنانه و بچه گانه
 • بلوز و پیراهن
 • انواع پولیور
 • انواع لباس ورزشی

تولید کنندگان پارچه به دو گروه تقسیم می شوند. گروهی که فقط تولید کننده هستند و تولیدات خود را به بازار های فروش عمده پارچه عرضه می دارند. بخش دیگری از تولید کنندگان، خود به فروش مستقیم کالا های خود می پردازند که در این صورت تولید کننده و عمده فروش یک نفر می باشد. 

مهمترین ویژگی های پارچه های گردباف

مهمترین ویژگی های پارچه های گردبافبخش بزرگی از پوشاک مورد نیاز انسان را دوخت پارچه های گردباف و تهیه لباس به خود اختصاص می دهد. این منسوجات می توانند از یک نخ و مواد اولیه و از چندین نخ تولید شوند و بر همین اساس در ضخامت های گوناگون تهیه شده و لباس هایی که از آنها دوخته می شوند در فصول مختلف سال قابل استفاده می باشند.

این امر اهمیت و ضرورت توجه به کیفیت این تولیدات را دو چندان نموده و به همین دلیل پارچه های گردباف یکی از مطلوب ترین انواع پارچه بین عموم مردم در سراسر جهان می باشند. برخی از مهمترین ویژگی های این بافته ها عبارت است از:

 • نرم و لطیف
 • قابل شستشو و ثبات رنگ
 • قیمت مناسب
 • قابلیت دوخت انواع البسه تابستانه و زمستانه 

پارچه های گردباف با خصوصیات فوق به محبوب ترین و پر استفاده ترین پارچه در بین اقشار مختلف مردم تبدیل شده اند.

کاربرد های پارچه های گردباف کشی

کاربرد های پارچه های گردباف کشیپارچه های گردباف کشی یکی از بهترین نمونه های پارچه هستند که همه افراد به نوعی با آن سرو کار دارند. جوراب ساده ترین پوشاکی است که همه مردم از هر قشری از آن استفاده می کنند و هر کدام حداقل چندین جفت از آن را در طول عمر خود به پا می کنند.

پارچه های گردباف کشی همان طور که از نامشان پیداست، خاصیت کشسانی و ارتجاعی دارند و برای دوخت انواع لباس هایی با این خصوصیت گزینه بسیار مناسبی می باشند. این پارچه ها توسط ماشین آلات بافندگی گردباف تولید می شوند که شکل خاص این دستگاه ها و گرد بودن آن باعث نامگذاری آنها به این عنوان شده است. 
علاوه بر جوراب، انواع پارچه لباس ورزشی نیز به کمک این پارچه ها تولید می شود که خریداران خاص خود را دارد. امروزه تولید پوشاک با این پارچه ها سهم بزرگی از بازار تجارت پوشاک را در کل جهان به خود اختصاص داده است.

لیست قیمت پارچه های تریکو

لیست قیمت پارچه های تریکوبه طور کلی اقسام مختلف پارچه ها با توجه به یک سری عوامل قیمت گذاری می شوند و لیست قیمت هر کدام متفاوت می باشد. پارچه های تریکو نیز از این قاعده مستثنی نبوده و لیست قیمت خاص خود را دارند. به طور کلی از اثر گذارترین عواملی که در تعیین قیمت این کالا نقش به سزایی دارد، موارد زیر مهمترین آنها می باشند:

 • توجه به مسائل فنی و طراحی تولید
 • مشتری پسندی و رضایت خاطر از خرید محصول توسط او
 • طرح و نقشه
 • قیمت خرید مواد اولیه
 • نوع ماشین آلات بافندگی
 • عرضه و تقاضای بازار 
 • نرخ ارز

هر یک از فاکتور های فوق تاثیر قابل توجهی بر تعیین قیمت این محصول دارند. بنابراین طیفی از قیمت های متنوع را برای انواع پارچه تریکو می توان در نظر گرفت.

پخش کلی پارچه های تریکو در بازار

پخش کلی پارچه های تریکو در بازار

تولید و
فروش پارچه تریکو توسط شرکت هایی انجام می شود که در این حرفه مشغول به
کار بوده و به طراحی و تولید پارچه به صورت تخصصی می پردازند
.

این واحد های تولید کننده اقسام مختلف پارچه تریکو را با استفاده از تکنولوژی های جدید و ماشین آلات مدرن تولید نموده و تضمین کننده کیفیت این محصولات می باشند.

تولید مداوم پارچه دز این واحد های صنعتی می تواند حجم قابل توجهی از نیاز بازار به این کالا را تامین نموده و عملکرد درست واحد های پخش و توزیع این اجناس، موجب
صرفه جویی در زمان و پول خواهد شد
.

پخش کنندگان پارچه در بازار بخشی از سیستم کاری کارخانه
سازنده هستند که عمل ارسال را در مکان های مورد نظر بر عهده
دارند.
افزون بر این در هنگام عملیات پخش، کارشناسان مختلفی برای بررسی روند پخش و توزیع به کار گرفته می شوند تا این فرایند را مدیریت و کنترل نموده و به رفع عیوب احتمالی آن بپردازند. 

پخش کلی پارچه طبق نظارت و مدیریت گروه های تولید کننده یا عمده فروشان دسترسی به این کالا را در اقصی نقاط کشور ممکن می سازد.

ارزانترین پارچه های گردباف کشی

ارزانترین پارچه های گردباف کشیپارچه های گردباف کشی که با ماشین های نساجی مخصوص بافته می شوند، به دلیل ظرافت موجود مناسب دوخت انواع لباس زیر و جوراب می باشند. به این سبب بخش قابل توجهی از این قماش، توسط تولیدی های لباس به ارزان ترین قیمت ممکن خریداری می شوند.

فروش پارچه کشی با قیمت ارزان توسط تولید کنندگان و صنعت گران مرتبط با این رشته صورت می گیرد و امکان خرید توسط فروشندگان این حرفه به شیوه های ممکن فراهم می شود.
پارچه های گردباف در کنار مزایایی دیگری که دارند، یکی از ارزان ترین پارچه ها برای تهیه لباس های زنانه یا مردانه می باشند. افزون بر این ها ارقام متنوعی از تریکو رنگی و طرح دار با طرح های عروسکی برای تهیه لباس نوزاد تولید می شود. همان طور که مشاهده می شوند گستردگی استفاده و کاربرد این محصولات زیاد است و به  خوبی امکان خرید را برای همه فراهم نموده است.

فروشنده پارچه های گردباف به صورت کیلویی

فروشنده پارچه های گردباف به صورت کیلویینوعی از فروش پارچه پنبه ای گردباف تریکو به شکل کیلویی است. پارچه های کیلویی گزینه مناسبی برای دوخت انواع لباس می باشند و به دلیل این که به صورت کیلویی عرضه می شوند، راهی مناسب برای خرید پارچه ارزان قیمت به شمار می روند.

فروشندگانی که به فروش پارچه ویسکوز ملانژ یا دیگر پارچه های گروه گردباف می پردازند، امکان خرید به دو شکل اقساطی و نقدی را برای مراجعه کنندگان و مشتریان خود فراهم می سازند. با این روش کسانی مانند کارمندان که قادر به پرداخت هزینه این پارچه ها به صورت یک جا نمی باشند، می توانند با پرداخت اقساطی این تولیدات را تهیه نمایند. 
این روش به خصوص می تواند برای تولیدی های لباس نیز روشی مقرون به صرفه به شمار آید که موجب کاهش قیمت تمام شده البسه تولیدی خواهد شد.

انواع بافت های پارچه های تریکو

انواع بافت های پارچه های تریکونخ مورد استفاده برای بافت پارچه تریکو از مواد اولیه مختلفی قابل تهیه است. در واقع هر یک از این نخ ها قابلیت کششی دارند که موجب شکل گیری پارچه تریکو با ضخامت های مختلف می شوند. 
استفاده از نخ با کیفیت گوناگون سبب تولید انواع لباس تریکوی زمستانه و تابستانه می شود و این امر یکی از دلایل محبوبیت پارچه های تریکو بین اقشار مختلف جامعه است.
از جمله نخ هایی که برای بافت تریکو قابل استفاده است و در حال حاضر در صنعت بافت پارچه به کار می رود عبارتند از:

 • پنبه
 • فیلامنت
 • پلی استر
 • اسپان
 • ویسکوز

ضخامت و کیفیت هر یک از این الیاف متنوع بوده و هز کدام ویژگی های خاص خود را دارند.

سفارش عمده و جزئی انواع پارچه

سفارش عمده و جزئی انواع پارچه

جهت خرید انواع پارچه با الیاف مصنوعی یا طبیعی لازم است تا سفارش خرید به دست فروشنده برسد. از آن جا که روش های خرید متفاوت است، سفارش جزئی و عمده پارچه نیز روندی کاملا متفاوت دارد. به طور مثال سفارش عمده با حجم زیادی از پارچه مواجه است که نیاز به بررسی دقیق و عقد قرار داد با فروشنده و خریدار می باشد.

سفارش جزئی به راحتی قابل انجام است و سختی های سفارش عمده را ندارد. به طور مثال، سفارش اینترنتی یکی از راه های خرید پارچه به صورت جزئی است. برای این روش، با جستجوی
عبارت پارچه و انواع آن می توان به مشاهده نمونه های مختلف به
همراه تصاویر مربوطه در وب سایت های سفارش آنلاین پرداخت.

همچنین از طریق گالری محصولات تصاویر پارچه های مختلف به همراه خصوصیات هر کدام برای بیننده شرح داده شده است که به
خریدی مناسب کمک زیادی خواهد نمود.

در سایت های فروش از طریق دانلود کاتالوگ نمونه
دستگاه های موجود برای فروش را می توان دید. همچنین در فروشگاه های اینترنتی راه های تماس با فروشنده نیز
از طریق قرار دادن شماره تماس ذکر شده است

به منظور سفارش آنلاین در صورتی که کسانی قصد خرید
این اجناس را دارند بهتر است قبل از ثبت سفارش خرید اقدام به تحقیق در مورد
انواع و اقسام برند های معتبر تولید کننده پارچه بنمایند
.

خریدار پارچه های گردباف ساده و رنگی

خریدار پارچه های گردباف ساده و رنگیپارچه یکی از اقلامی است که توسط همه افراد با هر نوع درآمد خریداری می شود. موردی که در این زمینه ممکن است تفاوت داشته باشد، کیفیت و قیمت پارچه است. به طور مثال قیمت پارچه ورزشی که یکی از پر فروش ترین های پارچه گردباف است به کیفیت پارچه تولیدی آن ارتباط مستقیم دارد. 
یکی از بزرگ ترین خریداران پارچه گردباف را تولیدی های لباس تشکیل می دهند. مراکز تولید و کارگاه های پارچه دوزی به صورت طاقه ای اقدام به خرید این کالا می نمایند. به طور کلی خرید جزئی و متری برای این واحد های تولیدی مقرون به صرفه نمی باشد و این واحد ها با تهیه عمده پارچه راهی مناسب برای تهیه لباس با قیمت ارزان تر انتخاب می کنند.
پارچه های گردباف شامل دو گروه ساده و رنگی و طرح دار می باشند که هر کدام مناسب دوخت نوع خاصی از لباس هستند. بخشی از خریداران را نیز کسانی تشکیل می دهند که برای استفاده شخصی اقدام به خرید جزئی این منسوجات می نمایند. این افراد با هنر خیاطی و طراحی لباس آشنایی دارند و با خرید پارچه به اقتصاد خانواده کمک شایانی می کنند.

وب سایت رسمی فروش پارچه در ایران

وب سایت رسمی فروش پارچه در ایران

فروش پارچه در ایران مانند بسیاری از کالا های دیگر به شکل اینترنتی نیز صورت می گیرد. وب سایت رسمی عرضه کننده پارچه دارای لینک های متعدد جهت کسب اطلاع در مورد آخرین اخبار و رویداد های حوزه پارچه می باشد. 
این وب سایت ها ممکن است به طور اختصاصی به فرورش تولیدات یک برند خاص بپردازند. در این صورت نمونه تولیدات دیگر شرکت ها در این سایت ها قابل مشاهده نمی باشد. شکل دیگری از فروش شامل سایت هایی است که محصولات تولیدی برند های مختلف را در مجموعه فروش خود دارند.

این وب سایت ها همچنین ارائه دهنده آماری از پر بازدید ترین صفحات سایت و همچنین پر فروش ترین انواع پارچه می باشند که مطالعه آنها برای کاربران و بازدید کنندگان سایت خالی از فایده نخواهد بود. 
با خرید آنلاین می توان در حداقل زمان و پس از مشاهده قیمت پارچه مورد نظر خود را خریداری نمود.

جهت خرید و فروش انواع پارچه تریکو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129726698
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: kh.dibaft@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید