دیبافت
خانه / پارچه پلی استر / فروش مستقیم پارچه پلی استر پنبه گردباف

فروش مستقیم پارچه پلی استر پنبه گردباف

پارچه پلی استر پنبه در طرح ها، رنگ ها و ضخامت های گوناگونی تولید می ‌شود که هر یک از انواع این پارچه ها با توجه به ویژگی های خاصی که دارند، برای مصارف گوناگونی مصرف می شوند. فروش پارچه پلی استر به روش های مختلفی انجام می‌ گیرد. فروش مستقیم پارچه پلی استر پنبه گردبافت یکی از روش ‌هایی است که طی آن خریداران می ‌توانند با قیمت بسیار مناسبی به این پارچه ها دسترسی پیدا کنند.

فروش مستقیم پارچه پلی استر پنبه گردباف

پارچه پلی استر پنبه چه کاربردی دارد؟

پارچه پلی استر پنبه چه کاربردی دارد؟ محصولاتی که توسط صنایع نساجی تولید می شوند، انواع مختلفی دارند. به طور کلی پارچه ها از لحاظ میزان الیاف طبیعی نخ به کار رفته در ساختار شان، دارای درجه بندی گوناگونی هستند. هر چقدر در فرایند تولید پارچه از الیاف پنبه بیشتری استفاده شود، پارچه از کیفیت و نیز قیمت بسیار بالاتری بهره‌ مند می ‌شود.

از همین جهت صنایع نساجی دست به تولید نمونه‌ ای از پارچه‌ ها زده اند که در ساختار آن ها علاوه بر الیاف پنبه از الیاف پلی استر مصنوعی استفاده می کنند. ترکیب الیاف پلی استر با الیاف پنبه موجب می‌ شود تا پارچه‌ های حاصل شده از ترکیب این دو نوع الیاف علاوه بر این که از قیمت پایین تری بهره مند شوند نیز، خواص آن ها کاملاً مشابه با خواص پارچه های تمام پنبه ای باشد و نیز با پوست افراد سازگاری بیشتری دارند و امکان گردش هوا در آن ها وجود دارد.

از آن جایی که الیاف پارچه ای پلی استر پنبه خواص منحصر به فردی دارند و نیز با توجه به قیمت نازلشان، کاربرد های وسیعی از آن ها به انجام می رسد. این پارچه ها غالباً برای تولید پوشاک به کار می‌ روند و پوشاک تولید شده از این پارچه ها نیز کیفیت قابل قبولی دارند و امکان ایجاد گردش هوا در آن ها وجود دارد و افراد با پوشیدن لباس های تولید شده از این پارچه ها دچار تعریق نمی شوند.

مرکز خرید پارچه پلی استر پنبه اعلا

مرکز خرید پارچه پلی استر پنبه اعلا پارچه های پلی استر از الیاف مصنوعی از جنس پلیمر تولید شده ‌اند که این پارچه ها نیز دارای درجه بندی کیفی مختلفی هستند. هر چقدر در ساختار پارچه های پلی استر از الیاف طبیعی پنبه بیشتری استفاده شود، قیمت و کیفیت پارچه افزایش پیدا می ‌کند. لذا بهترین نمونه از این پارچه ها نمونه هایی هستند که ترکیب الیاف پلی استر و الیاف پنبه به صورت مساوی در آن ها استفاده شده است.

مرکز خرید پارچه پلی استر پنبه اعلا سعی دارد تا ابتدا بهترین نوع از این پارچه ها را شناسایی کرده و نیز نهایت تلاش خود را به کار می برد تا بتواند با تولید کننده پارچه پلی استر پنبه ارتباط بگیرد و بدون کوچک ترین واسطه ا‌ی این محصولات را تامین کرده و با قیمت مناسب در ویترین فروش خود قرار دهد.

جهت خرید و فروش انواع پارچه تریکو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129726698
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: kh.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت خرید پارچه پلی استر پنبه طرح دار

شرکت خرید پارچه پلی استر پنبه طرح دار

پارچه در زندگی ما نقش های مهمی دارد. این نقش ها از لباس ها گرفته …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید