دیبافت
خانه / پارچه پرده / قیمت پارچه پرده کتان ملانژ

قیمت پارچه پرده کتان ملانژ

 پارچه کتان ملانژ گونه ای از مرغوب ترین پارچه ها می باشد که پایه و اساس طبیعی داشته و بهترین اقلام پارچه ای را از آن می توان دوخت؛ بنابراین هواداران زیادی داشته و بازار خرید این پارچه همواره یکی از شلوغ ترین بازارها می باشد. در این مرکز بهترین انواع پارچه پرده کتان ملانژ برای خریداران فراهم آمده و امکان خرید آنها با قیمت های مناسب و ارزان برای افراد از شیوه های غیر حضوری وجود دارد. 

قیمت پارچه پرده کتان ملانژ

پارچه کتان ملانژ را بهتر بشناسید

 پارچه کتان ملانژ را بهتر بشناسید

 همانطور که میدانید پارچه های ملانژ گونه های محبوبی هستند که به علت مزایایی که دارا می باشند بسیار مورد توجه قرار گرفته و مانند سایر پارچه ها دارای ویژگی ها و مشخصه های خاص خود می باشند. 

پارچه کتان ملانژ از الیاف های طبیعی تولید می شود؛ از این رو از بالاترین کیفیت ممکن برخوردارند و بهترین پرده ها را می توان از آنها دوخت. 

ضخامت این پارچه ها در حد معقول بوده و از ورود نور به خوبی جلوگیری کرده و جزو بهترین ساتر ها به حساب می آیند. 

زیبایی این پارچه ها در حد عالی بوده و از این رو استفاده از آنها در دوخت پرده بهترین زیبایی را برای منازل ایجاد می کنند. 

این پارچه ها در مدل های یک رنگ و چند رنگ تولید می شوند بنابراین قابلیت ست کرده آنها با سایر وسایل خانه وجود دارد. 

این پارچه ها بهترین مقاومت را از خود در برابر آفتاب نشان می دهند. 

از جمله مزایای دیگر این پارچه ها می توان به ضد چروک بودن آنها اشاره کرد که سبب شده هنگام کنار زدن پرده از هر روشی برای بستن آن استفاده کرد بدون این که حالت آن تغییر کند. 

فروش عمده پارچه کتان ملانژ در اصفهان

فروش عمده پارچه کتان ملانژ در اصفهان  

از آنجایی که پارچه های کتان ملانژ قابلیت تبدیل به مرغوب ترین پرده ها را دارا می باشند؛ بنابراین همواره مورد استقبال قرار می گیرند و از این رو تولید و توزیع آنها همواره در دستور کار بوده و سالانه حجم عظیمی از آنها تولید شده و از شیوه های مختلفی عرضه می شوند. 

در این مرکز برای فروش پارچه ملانژ عمده از شیوه های مختلفی استفاده می شود تا خریداران راحت تر و سریع تر و بدون نیاز به مراجعه حضوری بتوانند آنها را سفارش داده و خریداری کنند، همچنین بهترین قیمت ها برای آنها در نظر گرفته می شود که در مقایسه با مقاومت بالا و ارزش واقعی آنها اندک بوده و خریداران با صرف هزینه های اقتصادی می توانند بهترین جنس پرده را خریداری کرده و استفاده کنند. 

جهت خرید و فروش انواع پارچه تریکو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129726698
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: kh.dibaft@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید