دیبافت
خانه / پارچه فلامنت / پارچه فلامنت ورزشی فروش | کارخانه تولید انواع پارچه فلامنت

پارچه فلامنت ورزشی فروش | کارخانه تولید انواع پارچه فلامنت

همه ما به خوبی با اهمیت پارچه آشنا بوده و برخی از انواع آن را تا حدودی می شناسیم. حال در این بخش قصد داریم تا نوعی از پارچه را معرفی نماییم که قطعا بیشترین میزان کاربرد را دارا بوده و از مشخصات بسیار خوبی نیز بهره برده است. منظور از پارچه مورد نظر، پارچه فلامنت است که در انواعی همچون فلامنت ورزشی نیز ارائه می گردد. گفتنی است پارچه فلامنت ورزشی فروش بالایی را به خود اختصاص داده که این نشان از پرکاربرد بودن آن دارد. همچنین باید عنوان داشت که روند عرضه خوبی را توسط تعداد زیادی از کارخانه تولید انواع پارچه فلامنت در کشور پشت سر گذاشته است.

پارچه فلامنت ورزشی فروش | کارخانه تولید انواع پارچه فلامنت

کارخانه تولیدی انواع پارچه فلامنت

کارخانه تولیدی انواع پارچه فلامنتهر یک از انواع پارچه ها دارای گستردگی بالایی بوده و می توان از آن ها انواع و اقسام محصولات مصرفی از جنس پارچه را پدید آورد.
ضمن اینکه باید گفت انواع پارچه دارای روند تولید و عرضه مناسبی در کشور بوده و همین مساله ایران را جزو تولید کنندگان سرآمد پارچه در کل دنیا قرار داده است.
اما یکی از پارچه های بسیار پر استفاده و مهمی که توسط کشور ما به وفور در مراحل تولید و توزیع قرار گرفته و به تبع آن تقاضاهای متعددی را به همراه داشته است، پارچه فلامنت است.

این پارچه اکنون توسط تعداد بالایی از کارخانجاتی که به عنوان کارخانه تولید پارچه که اغلبشان در اصفهان و یزد متمرکز گشته اند به خوبی روند تولید را طی کرده و در مراحل عرضه انبوه نیز قرار گرفته است.
به علاوه باید عنوان داشت که پارچه مورد نظر که توسط کارخانجات مجهز به سیستم ها و تجهیزات به روز عرضه می گردد، انواع مختلفی را شامل گشته که عبارت هستند از:

 • پارچه فلامنت ورزشی
 • پارچه فلامنت لاکرا
 • پارچه فلامنت پنبه ای

مرکز فروش انواع پارچه تریکو

مرکز فروش انواع پارچه تریکودر کنار پارچه فلامنت که مصارف بالایی را از آن خود ساخته و اکنون توسط تولیدی های بسیاری در کشور مورد استفاده قرار می گیرد، پارچه های با اهمیت دیگری نیز وجود دارند که توسط مراکز فروش برتر کشور عرضه می گردند.
از جمله ی این پارچه ها که در ردیف اول استفاده قرار داشته و توجه بالایی را به جهت تولید منسوجات مختلف به خود معطوف داشته است، پارچه تریکو است.
در حال حاضر فروش پارچه تریکو تبدیل به یکی از فروش های رایج مراکز عمده فروشی پارچه شده و به همین جهت نیازهای مختلف از این محصول نیز به خوبی تامین گشته است.

اما در این قسمت می خواهیم به انواع پارچه تریکو که توسط مراکز مجاز فروش می توانند در دسترس مشتریان گرامی قرار گرفته و در عین حال مشخصه های مناسبی را نیز داخل خود گنجانده اند بپردازیم که عبارتند از:

 • پارچه تریکو کشی
 • پارچه تریکو ویسکوز
 • پارچه تریکو فلامنت
 • پارچه تریکو نوزادی
 • پارچه پلی استر
 • تریکو ملانژ
 • تریکو لاکرا

نکته ای که در خصوص فروش پارچه مورد نظر قابل ذکر می باشد، این است که فروش انواع پارچه تریکو و در کنار آن فروش پارچه دورس، فروش پارچه بافتنی، فروش پارچه دورو و … توسط مراکز برتری همچون مرکز پیش رو انجام شده و بدین ترتیب هر یک از خریداران می توانند درخواست های خود را از این طریق ارائه نمایند.

مشخصات پارچه فلامنت ورزشی

مشخصات پارچه فلامنت ورزشیهمانطور که گفتیم پارچه فلامنت انواعی نظیر فلامنت ورزشی را شامل گشته که می توان گفت یکی از بهترین پارچه های مصرفی جهت تولید انواع لباس و سایر تجهیزات ورزشی محسوب می شود.
اما در این بخش قصد داریم تا شما را با برخی از مشخصات و یا ویژگی هایی که می توان از آن ها به عنوان ویژگی های مثبت پارچه فلامنت ورزشی یاد کرد، آشنا نماییم.
لذا تقاضا داریم جهت اطلاع از این مشخصات، به موارد زیر توجه فرمایید:

 • پارچه فلامنت ورزشی از زیردست نرم و فوق العاده لطیف تشکیل یافته است.
 • این پارچه به هیچ وجه لول نشده و همین ویژگی یک مزیت بزرگ برای آن محسوب می شود.
 • ثبات رنگی بالا یکی دیگر از ویژگی های بسیار خوب پارچه فلامنت ورزشی است.
 • همچنین از این پارچه به جهت تولید انواع لباس های ورزشی مانند سوییشرت، شلوار، گرمکن و … استفاده های فراوانی به عمل می آید.

فروشنده پارچه های ورزشی در کشور

فروشنده پارچه های ورزشی در کشورفروش پارچه اعلا اکنون در دستور کار بسیاری از مراکز عرضه کننده معتبر مانند نمایندگی های فروش؛ مراکز پخش پارچه و مراکز مشابه آن قرار گرفته است.
از مراکز نامبرده به این دلیل به عنوان مراکز معتبر یاد کردیم که تا کنون توانسته اند خدمات فروش ارزنده و همینطور وسیعی را خدمت یکایک مشتریان و خریداران عمده ارائه نمایند.
برای نمونه از جمله مراکزی که به عنوان یکی از چند مرکز برتر پخش انواع پارچه در کشور فعال بوده و خریداران بسیاری را با خود همراه ساخته است؛ مرکز مورد نظر است.

قابل ذکر است این مرکز، تعداد بالایی از فروشندگان مجرب و متعهد را به کار گمارده که هر یک در پاسخگویی سریع به نیاز مشتریان حاضر بوده و بدین ترتیب با فروش پارچه ورزشی، آن هم در نمونه های اعلا  و درجه یک می توانند بهترین خدمات را ارائه کنند.
بنا براین اگر درخواست خرید پارچه لباس ورزشی یا هر نوع دیگری از این پارچه را دارید؛ می توانید با فروشندگان مجموعه در میان نهاده تا آن ها با راهنمایی های لازم، بستری مناسب را برای خرید های رضایت بخش شما فراهم نمایند.

پخش عمده پارچه های تریکو در بازار داخلی

پخش عمده پارچه های تریکو در بازار داخلیپارچه تریکو که از بهترین و پر فروش ترین نوع پارچه های موجود محسوب گشته و در صنعت نساجی کشور نیز روند تولید انبوه را به خود اختصاص داده است؛ اکنون با وجود برخورداری از همین موقعیت توانسته در بازار داخلی مورد پخش عمده و مناسبی نیز قرار گیرد.
بنا براین می توان گفت هر یک از انواع این پارچه از پارچه تیپ لاکرا گرفته تا پارچه تیپ پلی استر به راحتی در دسترس بوده و از جهت تامین آن ها مساله ای پیش روی خریداران نخواهد بود.

اما همانطور که مستحضر گشتید؛ مرکز پیش رو که در کنار سایر مراکز پخش عمده پارچه در کشور فعالیت داشته و طی چندین دهه سابقه فروش توانسته خریداران بسیاری را سمت خود جلب نماید، می تواند به عنوان یکی از بهترین مراکز پخش انواعی از پارچه های تریکو که برگرفته از چنین مشخصاتی اند نیز معرفی گردد:

 • پارچه تریکو با بهترین کیفیت
 • پارچه تریکو با تنوع بالا
 • پارچه تریکو قیمت مناسب

واردات انواع پارچه های ترکیه ای

واردات انواع پارچه های ترکیه ایدر کنار پارچه های بسیار خوب و مرغوب ایرانی که مدت های مدیدی از عرضه آن ها گذشته و توانسته اند هم بازار داخلی و هم بازار های خارجی را در دست خود بگیرند، پارچه های خارجی نیز وجود داشته که به بازار های مختلف جهان از جمله بازار کشور ما راه پیدا کرده اند.
اگر بخواهیم به یکی از پارچه های رایج وارداتی که در کنار پارچه های تولید داخل به فروش رسیده و طرفداران مخصوص به خود را نیز پیدا کرده اند اشاره کنیم؛ می توان پارچه های ترکیه ای را نام برد.

در توضیحی بیشتر از روند واردات پارچه های ترک باید گفت که این پارچه ها اکنون واردات عمده ای به داخل کشور ایران را به خود اختصاص داده و همچنان با بالا رفتن قیمت ارز و در نهایت قیمت فروش آن ها، در صدر فروش پارچه های خارجی موجود در بازار قرار دارند.
البته این موضوع را می توان متاثر از کیفیت و ظاهر بسیار ویژه پارچه های ترک دانست که قطعا راهی برای انکار آن وجود ندارد و همه مصرف کنندگان نیز این واقعیت را به خوبی می دانند.

پرفروش ترین برند پارچه ها در بازار ایران

پرفروش ترین برند پارچه ها در بازار ایرانپارچه ها نیز به مانند سابر محصولات از برند های مختلفی تشکیل یافته اند، یعنی هر یک از آن ها با برند خاصی به بازار راه پیدا کرده و بدین ترتیب متناسب با درجه معروفیت برند؛ فروش بالا تا پایینی را از آن خود ساخته اند.
حتما می دانید که بهترین پارچه های موجود در بازار ایران؛ متعلق به برند های معتبری بوده که چندین دهه از فعالیت آن ها در عرصه تولید می گذرد.
قطعا به پارچه های برخاسته از برند های معروف، کوچک ترین ایرادی نه به کیفیت و نه به مشخصات ظاهری آن ها وارد نیست.
بر طبق همین موضوع می توان آن ها را جزو پرفروش ترین ها نیز محسوب نمود.

حال شرط دستیابی به چنین پارچه هایی برای خریدارانی که به دنبال آن ها می گردند؛ مراجعه به مراکز فروش معتبر و مطمئن نظیر این مرکز می باشد.
بدون شک مرکز فوق که در گروه مراکز برتر فروش قرار گرفته، سریع تر و بهتر قادر به رفع نیاز خریداران خواهد بود.

عرضه اینترنتی پارچه تریکو فلامنت ورزشی

عرضه اینترنتی پارچه تریکو فلامنت ورزشیپارچه فلامنت ورزشی در تنوع بالایی ارائه گشته که متناسب با آن می توان برای هر فصل از سال، لباس های ورزشی مناسب با آن را دوخت و مورد استفاده قرار داد.
از جمله پارچه های فلامنت ورزشی که در حال حاضر بیشترین درخواست ها را در پی داشته و از هر جهت گزینه ای مناسب برای هر یک از خریداران به شمار می آیند را می توان شامل این نمونه ها دانست:

 • پارچه فلامنت ورزشی ویسکوز
 • پارچه فلامنت ورزشی کجراه
 • پارچه فلامنت ورزشی کتان
 • و …

در کنار ذکر پارچه های موجود باید گفت به منظور تامین بهتر آن ها نزد هر یک از مشتریان و متقاضیان، عرضه اینترنتی  نیز در کنار عرضه حضوری انجام شده است.
قطعا عرضه و فروش اینترنتی پارچه های مورد نظر، راه دسترسی سریع تر و همینطور به صرفه تری را پیش روی خریداران گشوده و از هر نظر به نفع آن ها خواهد بود.
البته باید این نکته مهم را به خاطر سپرد که برای تهیه هر یک از پارچه ها از جمله پارچه فلامنت ورزشی و حصول بهترین نتیجه، باید از طریق مراکز عرضه اینترنتی مطمئن و مجرب وارد شد.

لیست قیمت انواع پارچه در بازار امروز

لیست قیمت انواع پارچه در بازار امروزپارچه خانواده ای بزرگ و عظیم را شامل شده که هر کدام نیز به تفکیک دارای گستردگی متنوعی از هر حیث می باشند.
همچنین انواع و اقسام پارچه که حالا به وفور در معرض فروش قرار گرفته و راه دسترسی به آن ها به خوبی برای یکایک افراد مهیا می باشد؛ تشکیل یافته از درجه کیفیت های متعددی بوده و همینطور مشخصات متفاوتی را نیز در خود جای داده اند.
طبیعتا همین موضوع می تواند بر قیمت انواع پارچه تاثیر گذار باشد.

اما برای شما متقاضیان عزیز که به دنبال کسب اطلاع از لیست قیمت انواع پارچه از جمله قیمت پارچه گردباف در بازار امروز می گردید و به علاوه خواستار این هستید تا از تخفیفاتی نیز به هنگام خریدهایتان بهره مند گردید؛ مراجعه به مراکز فروش مربوطه که در این حیطه فعالیت دارند؛ پیشنهاد می گردد.

کاربرد های مهم پارچه های فلامنت

کاربرد های مهم پارچه های فلامنتهر یک از پارچه های فلامنت که از نظر طرح و شکل به انواعی همچون فلامنت طرحدار، فلامنت ساده و فلامنت چهارخانه تقسیم بندی می گردند، کاربرد های مهم و شایان توجهی را دارا می باشند.
به تبع همین کاربرد می توان فروش خوبی از این پارچه ها را در بازار شاهد بود.
حال اگر بخواهیم به کاربرد های کلی برخاسته از پارچه فلامنت اشاره کنیم، می توان در گزینه های زیر بهتر به بیان آن ها پرداخت:

 • یکی از موارد استفاده پارچه فلامنت، همانطور که در بخش های پیشین نیز با آن آشنایی یافتید؛ استفاده از آن برای تولید لباس های ورزشی است.
 • همچنین از این پارچه به جهت تولید انواع البسه و تجهیزات بیمارستانی نیز کاربرد های بسیاری را به عمل می آورند.
 • به علاوه از پارچه مورد نظر برای دوخت پرده نیز مصارف بالایی دیده می شود.

خرید اینترنتی پارچه های ورزشی با قیمت ارزان

خرید اینترنتی پارچه های ورزشی با قیمت ارزانبا وجود اینکه در حال حاضر وقت کافی برای خرید حضوری نزد افراد وجود نداشته و مشغله های امروزی زندگی این موضوع را سبب شده است؛ بنابراین بسیاری از خریداران به خرید اینترنتی مایحتاج خود از جمله پارچه چه به صورت جزیی و چه به صورت عمده روی آورده اند.
البته که خرید اینترنتی علاوه بر دسترسی سریع تر خریداران در روند تهیه محصول مورد نیاز خود مانند پارچه؛ مزیت های چشمگیر دیگری را نیز به همراه داشته است.
از جمله ی این مزیت ها؛ کاهش محسوس هزینه ها از جمله هزینه رفت و آمد برای خریداران عزیز می باشد.

بنابراین می توان خرید اینترنتی انوع پارچه از جمله پارچه های ورزشی را یکی از بهترین مسیر های روبروی خریداران معرفی نمود که قطعا موجبات خرید پارچه ارزان را نیز برای آن ها فراهم می سازد.
علاوه بر اینکه هر یک از آن ها خواهند توانست در کنار تهیه پارچه های ورزشی، به خرید این پارچه ها از طریق مراجع فروش اینترنتی نیز به سرعت و با مزیت هایی هرچه بیشتر بپردازند:

 • خرید پارچه فلامنت
 • خرید پارچه پنبه
 • خرید پارچه دیور
 • خرید پارچه گردباف

سفارش عمده پارچه فلامنت سوزنی

سفارش عمده پارچه فلامنت سوزنیفروش عمده پارچه از طریق مراکز مختلفی از جمله این مرکز سبب شده تا هر یک از خریداران، حتی آن ها که در دورترین مناطق ایران ساکن بوده و شرایط خرید حضوری به راحتی برای آن ها امکانپذیر نمی باشد؛ به راحتی بتوانند اقدام به رفع نیاز نمایند.
بنابراین برای خرید پارچه های متنوعی همچون پارچه فلامنت، دیگر نیازی به مراجعات حضوری نبوده و به دنبال آن خریداران می توانند سفارشات عمده خود را در عرض مدت زمانی کوتاه به انجام برسانند.

همچنین لازم به ذکر است یکی از انواع پارچه درجه یک از نوع فلامنت که از این طریق می تواند در اختیار تمامی خریداران قرار گیرد و بنابراین آن ها را با پارچه ای مناسب روبرو نماید، پارچه فلامنت سوزنی است.
با سفارش پارچه مورد نظر از این طریق، علاوه بر دسترسی به پارچه دلخواه از هر جهت، می توان آن را با قیمتی فوق العاده مناسب نیز خریداری کرد.

جهت خرید و فروش انواع پارچه تریکو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129726698
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: kh.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار پارچه فلامنت ورزشی | قیمت روز انواع پارچه تریکو

بازار پارچه فلامنت ورزشی عرضه کننده انواع این پارچه در متراژ های مختلف می باشد. این مراکز فروش در نقاط مختلف کشور پراکنده هستند و به عرضه انواع پارچه می پردازند

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید